Archiwalne

Slide background

Hasło dostępu

Nagrywane pliki zapisywane są w niewidzialnym folderze. Jego odczyt wymaga podania wcześniej ustalonego hasła. Osoba postronna nie zobaczy i nie odczyta nagrań w przypadku przejęcia urządzenia.

Zobacz Więcej

Szyfrowanie nagrań

w ukrytym folderze

Slide background

150 godzin

Nagrywania

1140 godzin

Nagrywania

Dyktafon HDR-V1 na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora pracuje do 150 godzin bez potrzeby ponownego ładowania. Oznacza to pracę NON-STOP ukrytego dyktafonu przez ponad sześć dni.

HDR-V1 po za bardzo długim czasem pracy do 150 godzin na wbudowanej baterii posiada możliwość nagrywania na zasilaniu stałym. Dyktafon podłączony do zasilacza umożliwi nagranie i zapisanie do 1140 godzin.

Zobacz Więcej

Po pełnym naładowaniu

Praca Na wbudowanej Baterii

Slide background

46 Decybeli

Czujnik dźwięku

VOX/VOS

Dyktafon szpiegowski HDR-X1 ma możliwość włączenia dodatkowego wzmacniacza czułości mikrofonu. Dźwięk nagrania wzmocniony jest dodatkowo o 46 decybeli co pozwoli nagrać nawet bardzo cichą rozmowę.

Aktywacja dźwiękiem.Opcja włączenia automatycznego nagrywania w momencie pojawienia się rozmowy. Funkcja ta zapobiega nagrywania godzin ciszy w momencie gdy w monitorowanym pomieszczeniu panuje cisza.

Zobacz Więcej

Nagra nawet szept

Wzmacniacz czułości mikrofonu

Slide background

4 milimetry Grubości

Dyktafon szpiegowski HVR-X1 jest super cienki. Jego grubość na większości powierzchni (poza przyciskiem sterowania) wynosi zaledwie 4mm. Umożliwia to dyskretne umieszczenie urządzenia w kieszeni, samochodzie, torebce lub książce.

W zestawie samoprzylepne magnesy neodymowe oraz dwustronna taśma 3Mpozwalajaca przyczepić dyktafon do każdej powierzchni

Zobacz Więcej

Super Cienki
Dyktafon/Podsłuch
Magnesy i Taśma

Archiwalne Jest 26 produktów.

Aktywne filtry