Kamera DVR400+ Dyktafon RV100+Karta 8GB.Zestaw promocyjny
  • Kamera DVR400+ Dyktafon RV100+Karta 8GB.Zestaw promocyjny
  • Kamera DVR400+ Dyktafon RV100+Karta 8GB.Zestaw promocyjny

Kamera DVR400+ Dyktafon RV100+Karta 8GB.Zestaw promocyjny

159,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 Miniaturowa kamera szpiegowska DVR-400

 

Funkcja rejestracji obrazu i dźwięku w kolorze i w wysokiej rozdzielczości. Wbudowany wydajny akumulatorek pozwala na pracę w każdych warunkach.Do kilku godzin nagrania audio-wideo na karcie mSD. Mini wymiary sprawiają że jest łatwa do ukrycia,możesz zawsze mieć ją przy sobie i użyć w razie potrzeby.Nagrywa filmy nawet przy słabym oświetleniu. Nagrania możesz odtworzyć na dowolnym komputerze PC lub przenieść kartę pamięci do czytnika multimedialnego i obejrzeć na TV.Odtwarzacz multimedialny współpracujący z kamerą i dowolnym TV dostępny w dziale "Odtwarzacze wideo"

Bardzo prosta obsługa. Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk aby szybko uruchomić dyskretne nagrywanie lub wykonać zdjęcie.

 

miniaturaowa kamera szpiegowska DVR-400

 

Kamera wykonana jest z wysokiej jakości, czarnego lakierowanego tworzywa ABS .Zapakowana w estetyczne firmowe pudełko.Długość nagrania ograniczona wielkością zastosowanej karty MicroSD (max karta 16GB) W zestawie otrzymacie Państwo gratis kartę mSD 8GB umożliwiającą natychmiastową pracę kamery.

Karty o większej pojemności pozwalające nagrać nawet 10 godzin filmów dostępne są w naszym sklepie w dziale "Akcesoria"Z uwagi na miniaturowe wymiary kamery można zawsze mieć ją przy sobie gotową do natychmiastowego działania,można też w dyskretny sposób ukryć ją w monitorowanym pomieszczeniu.Dołączony do zestawu zasilacz sieciowy pozwoli doładować akumulator kamery w każdej sytuacji.

Kamerka DVR-400 charakteryzuje się wysoką jakością nagrywanych filmów. Rozdzielczość nagrań 720X480przy 30kl/sek oraz bardzo czuły mikrofon sprawiają że obraz jest bardzo dobrej jakości.DVR-400 posiada bardzo czuły sensor optyczny umożliwiający nagrywanie filmów nawet przy słabym oświetleniu.

 

miniaturaowa kamera szpiegowska DVR-400

 

 

Odtwarzanie nagrań jest bardzo proste. Po podłączeniu kamery do komputera za pomocą kabla USB urządzenie jest wykrywane jako typowy dodatkowy dysk wymienny w którym znajdują się pliki z nagraniami.Wystarczy kliknąć na interesujący nas klipu ,aby komputer automatycznie rozpocząć odtwarzanie..


W zestawie karta mSD 8GB TOSHIBA współpracująca z kamerą

 


Filmy nagrywane są w formacie typowego pliku AVI a zdięcia JPG.Kamera instaluje się w systemie automatycznie i nie wymaga sterowników.Nagrane filmy możemy zachować w pamięci komputera ,nagrać na płytę DVD/CD ,przesłać internetem, lub skopiować na inne nośnik.

Istnieje również możliwość odtworzenia filmów na zwykłem telewizorze .Większość nowych TV posiada możliwość odtwarzania nagrań poprzez łącze USB lub slot karty mSD.Jeśli twój telewizor nie posiada takiego złącza lub posiadasz starszy odbiornik ,nagrania z kamery możesz odtworzyć za pomocą miniaturowego odtwarzacza multimedialnego dostępnego w naszym sklepie w dziale "Odtwarzacze wideo"

DVR-400 posiada możliwość automatycznego znakowania nagrań aktualną datą i godziną.

Kamera sprzedawana jest w firmowym opakowaniu typu box.W zestawie posiada dodatkowo zasilacz sieciowy 230V ,kartę pamięci mSD 8GB, instrukcje obsługi po polsku,oraz gwarancję na sprzęt 12 miesięcy.Po rozpakowaniu kamera gotowa jest do natychmiastowej pracy.

 

 

Specyfikacja:
- Rozdzielczość nagrania AVI w kolorze z dźwiękiem - 720x480 30 klatek/s
- Funkcja cyfrowego aparatu zdjęcia w rozdzielczości 1280x1024 jpg
- Czas zapisu wideo - do kilku godzin w zależności od pojemności karty pamięci
- Maksymalna obsługiwana pojemność kart:od 1GB do 16GB (8GB w zestawie)
- Współpraca z komputerem poprzez: USB 1.1 i 2.0
- Kompatybilny z WINDOWS 98 / 98SE / ME / 2000 / XP / VISTA / 7 / MAC OS / LINUX
- Wbudowany akumulator LITOWO-JONOWY
- Ładowanie: przez port USB komputera lub przez zasilacz 100-240V
- Kolor: czarny
- Wymiary: 73mm x 20mm x 11mm
- Waga: około 10g


W zestawie
- Mini kamera DVR-400+dyktafon DV100
- Karta pamięci mSD 8GB
- Kabel USB do komputera
- Ładowarka sieciowa 230V
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Gwarancja 12 miesięcy
Całość zapakowana w solidne i estetyczne pudełko

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań. Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne. Więcej informacji pod linkiem

16 innych produktów w tej samej kategorii: