Zestaw podsłuchowy RC-200 Rok pracy bez ładowania.
  • Zestaw podsłuchowy RC-200 Rok pracy bez ładowania.
  • Zestaw podsłuchowy RC-200 Rok pracy bez ładowania.

Zestaw podsłuchowy RC-200 Rok pracy bez ładowania.

100,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Podsłuch radiowy RC-200 .Rok ciągłej pracy.

 

 

PODSŁUCH RC-200

Zestaw do podsłuch RC-200 o wyjątkowo długim czasie pracy bez wymiany baterii do 12 miesięcy!Cyfrowy odbiornik posiada wyjście do nagrywania oraz dodatkową zewnętrzną antenę.W komplecie wszystkie niezbędne elementy i baterie pozwalające od razu uruchomić urządzenie.W zestawie gwarancja 12 miesięcy na sprzęt i instrukcja po polsku


WYDAJNE ZASILANIE


Specjalny nadajnik o niskim poborze prądu zasilany jest z bardzo wydajnych ogniw typu R20 ,raz ukryty w podsłuchiwanym pomieszczeniu pracuje bez przerwy ,24 godziny na dobę przez ok. 12 miesięcy ,bez potrzeby wymiany baterii . Zestaw podsłuchowy RC-200 szczególnie dobrze sprawdza się przy podsłuchiwaniu pomieszczeń do których mamy utrudniony dostęp. Raz ukryty nadajnik będzie dostarczać nam informacji przez okrągły rok. Po ok. 12 miesiącach po rozładowaniu się baterii możemy wymienić je na nowe i dalej użytkować sprzęt.

PODSŁUCH RC-200

PROSTA INSTALACJA

Wystarczy umieścić mini podsłuch w podsłuchiwanym pomieszczeniu, włączyć odbiornik np. w sąsiednim budynku,w głośniku od razu powinno być słychać dźwięki rozmowy z pomieszczenia w którym znajduje się podsłuch. Zestaw jest zestrojony i każdy ,nawet osoba mająca problemy z obsługą domowego sprzętu audio-video poradzi sobie z instalacją i obsługą sprzętu.

REALNY ZASIĘG

Zestaw RC-200 cechuje się doskonałym realnym zasięgiem 200m w terenie otwartym.Oznacza to że nadajnik umieszczony np. dwa budynki dalej lub kilka pięter wyżej bez problemu przekaże rozmowę prosto na odbiornik załączony w zestawie. Zasięg nadajnika jest wystarczający do większości typowych zastosowań .Fale radiowe bez większych przeszkód przechodzą przez ściany i stropy ,a miniaturowe wymiary nadajnika sprawiają że jest on łatwy do ukrycia.

 


PODSŁUCH RC-200 ROK PRACY BEZ ŁADOWANIA

 

WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Mini nadajnik posiada dodatkowo wbudowany wzmacniacz mikrofonowy. Pozwala to przekazać nawet szept osób znajdujących się w podsłuchiwanym pokoju. Nadajnik ukryty np. na szafie ,bez problemu przekaże wyraźnie rozmowę dwóch osób siedzących na kanapie w przeciwnym rogu pokoju, i za pomocą fal radiowych przekaże ją do pomieszczenia w którym znajduje się odbiornik. W głośniku usłyszymy rozmowę tak jak byśmy słuchali audycji radiowej . Dźwięk jest czysty i bez zniekształceń a wszystko możemy nagrać połączając odbiornik do magnetofonu,dyktafonu,komputera.

Podsłuch radiowy RC-200 w większości przypadków jest zdecydowanie lepszy od popularnych chińskich podsłuchów pracujących w sieci GSM.Dźwięk przekazywany przez RC-200 jest bardzo wyraźny i czysty, mikrofon wbudowany w nadajnik posiada wysoką czułość pozwalającą przekazać nawet szept lub cichą rozmowę.Urządzenie na jednym zestawie baterii pracuje ok.12 miesięcy a wszystko możemy nagrać za pomocą wyjścia line-out i dołączonego do zestawu kabelka mini-Jack.

Proponowany zestaw posiada wszystkie niezbędne Akcesoria, oraz baterie startowe .Po rozpakowaniu jest od razu gotowy do użycia .Posiada szczegółową instrukcję po polsku oraz gwarancję 12 miesięcy na nadajnik odbiornik .Nadajnik zmontowany jest nowoczesną metodą montażu powierzchniowego a do jego budowy użyto wysokiej jakości miniaturowych elementów SMD.

W ZESTAWIE OTRZYMASZ

1 - Nadajnik radiowy RC-200 87-108 MHZ
2 - Dwie alkaliczne baterie R20 o dużej wydajności
3 - Odbiornik cyfrowy FM Pll
4 - Trzy baterie alkaliczne AA do odbiornika.
5 - Dodatkową antenę zewnętrzną 10m
6 - Kabel do nagrywania typu Jack
7 - Słuchawki stereo
8 - Instrukcję po polsku.
9 - Pisemną gwarancję na sprzęt na okres 12 miesięcy

Dołączane do zestawu baterie alkaliczne mogą być różnych firm ,w zależności od ich dostępności o bardzo dobrych parametrach pojemności

 

NADAJNIK RC-200
Częstotliwość pracy-87do108mhz
Zasilanie- 2x baterie R20
Czas pracy na kp. baterii- do 12miesięcy
Regulacja częstotliwości-jest

ODBIORNIK RC-200
Zakres częstotliwości-87do108mhz
Cyfrowa skala odbieranej częstotliwości
Synteza PLL
Wyjście do nagrywania-Line-out minijack
wyjście na dodatkową antenę zewnętrzną
Zasilanie -3xbaterie AA
Wyjście na zasilacz


 

16 innych produktów w tej samej kategorii: