Profesjonalny GPS T300 Lokalizator, Podsłuch, mikro telefon GSM
  • Profesjonalny GPS T300 Lokalizator, Podsłuch, mikro telefon GSM
  • Profesjonalny GPS T300 Lokalizator, Podsłuch, mikro telefon GSM

Profesjonalny GPS T300 Lokalizator, Podsłuch, mikro telefon GSM

389,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Profesjonalny system śledzenia GPS T300 mySafe pojazdów i osób teraz dostępny dla każdego.Funkcjonalność, dostępna dotychczas dla posiadaczy drogich urządzeń, została udostępniona użytkownikom indywidualnym. Dzięki niewielkim wymiarom – wielkości pudełka od zapałek małej wadze, i prostocie obsługi moduł GPS T300 mySafe nadaje się nie tylko do dyskretnego użytku w aucie, lecz z powodzeniem można go ukryć w bagażu obserwowanej osoby.


Zaawansowany system ochrony i geolokalizacji osób i mienia mySafe jest autorskim pomysłem spółki myPhone, znanej dotąd jako polski producent telefonów komórkowych, należący do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych spółki TelForceOne. Działanie systemu opiera się na ustaleniu położenia modułu geolokalizacyjnego T300A za pomocą satelitarnego systemu GPS. Dane z urządzenia przesyłane za pośrednictwem GSM, przetwarzane są przez serwery centrum operacyjnego i udostępniane zalogowanym użytkownikom systemu pod postacią panelu WWW. dostępnego na stronie mysafe24.pl

 

lokalizator gps t300

 

 

 

Użytkownicy T300 mySafe mają nieograniczony dostęp do panelu użytkownika na stronie mysafe24.pl. W skład funkcji wchodzą m.in.:- Odczyt pozycji on-line "na żywo" przedstawiony na szczegółowej mapie

- Dostęp do danych historycznych.W każdej chwili możesz sprawdzić gdzie znajdował się śledzony obiekt np. wczoraj o godz. 14.30

- Prosta konfiguracja funkcjonalności z poziomu panelu www

- Możliwość indywidualnej konfiguracji abonamentowej.Całkowity miesięczny koszt lokalizacji poprzez www od 9,90zł

- 7 dni gratis w abonamencie VIP (pełen dostęp). Tydzień darmowego dostępu,dla poznania działania systemuDyskretna lokalizacja.


Dzięki niewielkim wymiarom wielkości pudełka zapałek i wbudowanemu akumulatorowi ,T300 idealnie nadaje się do dyskretnego śledzenia pojazdów i osób.Wystarczy umieścić urządzenie w samochodzie ,lub w bagażu obserwowanej osoby aby w dowolnym momencie posiadając komputer z dostępem do internetu sprawdzić ich aktualną pozycję.Położenie obiektu wyświetlane jest na bieżąco na szczegółowej mapie wraz z nazwami ulic i domów oraz czasem i miejscem postoju.

Cała trasa śledzonego obiektu jest także zapisywana w pamięci serwera, więc w zależności od potrzeby możemy sprawdzić gdzie znajdował się śledzony obiekt np. wczoraj lub dwa dni temu o godz 14.30

 

mini lokalizator gps

 

Funkcja podsłuchu


Lokalizator GPS T300 posiada także możliwość aktywacji funkcji podsłuchu.Dzwoniąc ze swojego telefonu na numer tel.lokalizatora urządzenie dyskretnie odbierze połączenie przekazując treści rozmów z pomieszczenia lub pojazdu w którym ukryto lokalizator.

Opcja mikro telefonu i alarmu S.O.S


T300 może pracować jako dyskretny mikro telefon GSM .Posiada możliwość dwustronnej komunikacji ,posiada wbudowany mini głośnik i mikrofon ,przyciski szybkiego wybierania wcześniej zaprogramowanych numerów,oraz przycisk alarmowy S.O.S.


Idealny dla osób które czują się zagrożone,ochrony dzieci lub osób starszych. Np. pozwoli rodzicom w każdej chwili namierzyć swoje dzieci - czy rzeczywiście bez przeszkód idą do szkoły lub nie oddalają się zbytnio od domu po zajęciach. Gdy to konieczne, rodzic może zadzwonić do dziecka - T300 umożliwia przeprowadzanie rozmów głosowych. Co ważne, dziecko również może zadzwonić do rodziców pod jeden z trzech zdefiniowanych numerów, a w razie potrzeby - naciskając przycisk SOS - wysłać do nich sygnał z aktualną pozycją GPS i prośbą o pomoc.

Bardzo prosta instalacja.


Lokalizator GPS T300 jest całkowicie bezobsługowy.W zestawie otrzymujecie Państwo całkowicie skonfigurowany sprzęt z dostępem do serwera www .Przed pierwszym uruchomieniem należy tylko zarejestrować się na stronie z dostępem do lokalizacji www.masafe24.pl aby od razu śledzić na bieżąco pozycję obserwowanego obiektu. W zależności od potrzeby możemy też ustawić poprzez panel na stronie www numery telefonów przypisane do przycisków szybkiego wybierania oraz numer telefonu na który ma być dostarczona informacja o zagrożeniu S.O.S.

 

lokalizatory gps

Jeśli chcesz zostawić nam swoją opinie dotyczącą lokalizatora t300 lub zadać pytanie kliknij tu

 

Niski koszt lokalizacji


Dotychczas podobne systemy lokalizacyjne przeznaczone były wyłącznie dla firm , a opłata abonamentowa dostępu do serwisu lokalizacyjnego kosztowała powyżej 90zł miesięcznie.Firma myPhone znana z produkcji telefonów komórkowych postawiła sobie za cel stworzenie produktu dostępnego dla każdego,charakteryzującego się prostotą obsługi ,niską ceną urządzenia oraz taniego dostępu do serwisu www.


Wraz z urządzeniem otrzymacie Państwo darmowy dostęp do śledzenia online przez 7 dni z wszystkimi aktywnymi funkcjami dodatkowymi. Po tygodniu należy wykupić jeden z trzech pakietów abonamentowych w cenie od 9,90zł miesięcznie.

 

W zależności od potrzeby pakiet można wykupić np. tylko na jeden miesiąc bez żadnych zobowiązań lub na kilka miesięcy.

 

W wypadku zakupu abonamentu na pół roku lub rok otrzymują Państwo dodatkową zniżkę.( w wypadku opłaty rocznej 99zł koszt miesięczny dostępu do serwisu www.mysafe24.pl wynosi tylko 8,25zł ) .Opłata abonamentowa jest jedynym kosztem który poniesie użytkownik lokalizatora GPS T300 .Żadne inne opłaty nie są dodatkowo naliczane .W zamian za niewielka kwotę otrzymacie Państwo dostęp bez limitu do profesjonalnego serwisu www stworzonego specjalnie do współpracy z T300 oraz możliwość aktywacji szeregu dodatkowych funkcji nie spotykanych w innych systemach lokalizacji.Szczegóły na stronie www.mysafe24.pl.

Gwarancja jakości


Lokalizator GPS T300 objęty jest 24miesięczna gwarancją polskiego producenta,(w razie pojawienia się usterki wysyłka do serwisu na koszt firmy myPhone),posiada polską instrukcję obsługi,serwis lokalizujący www.mysafe24.pl jest specjalnie stworzony do współpracy z lokalizatorem T300, posiada proste intuicyjne menu po polsku.Lokalizator T300 posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i przeszedł odpowiednie testy wymagane przez polskie prawo przy dystrybucji tego typu sprzętu na terenie RP.

Zawartość zestawu:


- Lokalizator GPS T300A
- Dwie baterie Li-Ion 850mA
- Kabel USB
- Ładowarka sieciowa 230V
- Karta tel. współpracująca z serwisem www.mysafe24.pl
- Wodoodporne etui
- Smycz oraz pasek na szyję
- Polską instrukcje obsługi
- Gwarancję 24 miesiące

Całość zapakowana w estetyczne firmowe opakowanie.Wybrane cechy lokalizatora GPS T300


- Chipset GPS MTK3326
- Częstotliwość GPS L1 1575,42 MHz
- Pasmo GSM 900/1800/1900MHz
- Kod C/A 1,023 MHz chip
- Ilość kanałów GPS 20
- Dokładność pozycji poniżej 10metrów
- Dokładność prędkości 0,1 m/s
- Dokładność czasu 1mikro sekund
- Pozycjonowanie średnio 0,1 s
- Zasilanie wymienny akumulator x2
- Sygnalizacja statusu pracy GSM/GPS 3 diody LED

Uwaga lokalizator służy do obserwowania osób i pojazdów zgodnie z prawem.Śledzenie i podsłuch osób bez ich zgody jest zabronione przez polskie prawo.

 

mini telefon lokalizator GPS

16 innych produktów w tej samej kategorii: