Kamera bezprzewodowa mini,współpraca z każdym TV TVT-120
  • Kamera bezprzewodowa mini,współpraca z każdym TV TVT-120
  • Kamera bezprzewodowa mini,współpraca z każdym TV TVT-120

Kamera bezprzewodowa mini,współpraca z każdym TV TVT-120

369,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nowość! TVT-120- mikro kamera z wbudowanym nadajnikiem TV.


Bezprzewodowy przekaz obrazu i dźwięku (za pomocą fal radiowych 2,4GHZ) wprost na odbiornik TV .Współpraca z każdym telewizorem (nawet ze starszymi modelami kineskopowymi) .Możliwość nagrania przekazu za pomocą magnetowidu,nagrywarki DVD ,komputera z wejściem wideo.Miniaturowe wymiary kamery sprawiają że jest łatwa do ukrycia.Zasięg transmisji do 100m.Kompletny zestaw od razu gotowy do pracy.Gwarancja 12 miesięcy.

Kamera ukryta jest w zegarku -budziku biurkowym średniej wielkości z możliwością stałego zasilania


mini kamera bezprzewodowaPROSTA INSTALACJA:

Wystarczy umieścić kamerę TVT-120 w monitorowanym pomieszczeniu (np na poddaszu),włączyć zasilanie za pomocą znajdującego się w zestawie zasilacza lub podłączyć do kamery baterię.

W pokoju znajdującym sie np. dwa piętra niżej do zwykłego telewizora podłączamy odbiornik-tuner ..W telewizorze pojawi się obraz wysokiej jakości wraz z dźwiękiem pokazując nam wszystko to co dzieje się w obserwowanym pomieszczeniu.
W razie potrzeby możemy nagrać transmisję za pomocą magnetowidu,nagrywarki DVD lub komputera z wejściem wideo ,tak jak byśmy nagrywali zwykły program telewizyjny.
Obraz przekazywany przez kamerę,mimo jej miniaturowych rozmiarów jest wysokiej jakości ,nie odbiega od zwykłego przekazu programu telewizyjnego.KAMERA SZPIEGOWSKA


DYSKRECJA:
Miniaturowe wymiary kamery pozwalają ukryć ją dosłownie wszędzie.Można umieścić ją w przedmiotach codziennego użytku lub po prostu schować między książkami na półce. Do odbioru przekazu wideo potrzebny jest specjalny odbiornik-tuner pracujący w paśmie 2,4GHZ który znajduje się w zestawie.Zapobiega to przypadkowemu przechwyceniu obrazu z kamery np przez sąsiada.

DOSKONAŁY ZASIĘG:
Kamera pracuje w paśmie 2,4 GHZ. charakteryzuje się doskonałą stabilnością przekazu oraz realnym zasięgiem do 100m w otwartym terenie lub kilkudziesięciu metrów w budynkach.W praktyce wystarczającym na transmisję obrazu w obrębie kilku pięter domku jednorodzinnego lub przekaz do sąsiedniej posesji.


DWA RODZAJE ZASILANIA:

Kamera może być zasilana stale poprzez zasilacz sieciowy 230V znajdujący sie w zestawie.Mini kamere można tez zasilać z baterii 9V dostępnej w każdym kiosku.Pozwala to na użycie kamery w bardzo dyskretny sposób w miejscu gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej 230V np kamere wraz z baterią możemy ukryć w kieszeni koszuli lub dyskretnie podrzucić w obserwowanym pomieszczeniu do którego mamy ograniczony dostęp.

GWARANCJA SATYSFAKCJI:
W zestawie znajdą Państwo wszystkie niezbędne Akcesoria pozwalające na natychmiastowe uruchomienie sprzętu.Dołączona instrukcja po polsku w prosty sposób opisuje proces intalacji kamery.Sprzęt zapakowany jest w fabryczne opakowanie kartonowe a całość objęta jest 12 miesięczną gwarancją.

 

kamerka szpiegowska bezprzewodowa

 


DANE TECHNICZNE:

Kamera TVT-120

- Sensor obrazu CMOS
- Rozdzielczość 628X586 PAL
- Zasilanie 9V
- Moc nadawania 50mW
- Częstotliwość 2,4Ghz
- Modulacja FM
- Pobór prądu 160mA
- Zasięg do 100m
- Wymiary 35X30X33mm
- Waga 14g

Odbiornik Tuner TVT-120
- Zasilanie 9V
- Pobór prądu 180 mA
- Wymiary 69X78X16mm
- Waga 120g


W ZESTAWIE:

- Kamera z nadajnikiem 2,4Ghz
- Odbiornik -tuner 2,4Ghz
- Zasilacz sieciowy 9V do kamery
- Zasilacz sieciowy 9V do odbiornika
- Klip do podłaczenia baterii 9V
- Przewód AUDO/WIDEO do telewizora
- Instrukcja obsługi po polsku
- Gwarancja 12 miesięcy

Całość opakowana fabrycznie w estetycznym pudełku

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.Więcej informacji pod linkiem

16 innych produktów w tej samej kategorii: