Dyktafon ukryty z zasilaniem 230V 80 godzin nagrywania DV500
  • Dyktafon ukryty z zasilaniem 230V 80 godzin nagrywania DV500
  • Dyktafon ukryty z zasilaniem 230V 80 godzin nagrywania DV500

Dyktafon ukryty z zasilaniem 230V 80 godzin nagrywania DV500

179,00 zł
Brutto
Ilość

Mały dyktafon szpiegowski z aktywacja nagrywania dźwiękiem DV-500

 

Miniaturowy rejestrator głosu DV-500 ukryty w pamięci przenośnej typu pendrive. Dyktafon  ukryty w pamięci przenośnej typu pendrive.Dyskretne nagrania w cyfrowej jakości HD. Bardo prosta obsługa.WYJĄTKOWO CZUŁY MIKROFON wbudowany akumulator.Bardzo prosta obsługa.


Posiada funkcję automatycznego włączenia nagrywania po wykryciu dźwięków VOX

 

Miniaturowy dyktafon ukryty w pamięci przenośnej typu pendrive.Posiada funkcję dyskretnego nagrywania dźwięków .Wystarczy przesunąć mini przełącznik znajdujący się z boku urządzenia aby uruchomić automatyczne nagrywanie..Czuły mikrofon przechwytuje rozmowy odbywające się nawet kilka metrów od urządzenia. Pliki dźwiękowe zapisywane są w wewnętrznej pamięci FLASH w formacie WAV.Aby odtworzyć nagrania wystarczy podłączyć pendrive do dowolnego komputera.System automatycznie wykryje urządzenie pokazując go jako dodatkowy dysk komputera .Aby odtworzyć nagranie wystarczy kiknąć na folder dysku i wybrać interesujące nas nagranie.Zarejestrowane rozmowy możemy w razie potrzeby nagrać na CD ,wysłać internetem lub pozostawić w pamięci komputera.

Dyskretne nagrania w cyfrowej jakości HD. Bardo prosta obsługa.WYJĄTKOWO CZUŁY MIKROFON


Poza pracą jako dyskretny dyktafon DV-500 ,wygląda i pracuje jak zwykły pendrive o pojemności pamięci 8GB.Za jego pomocą możemy przenosić dowolne dane a w razie potrzeby uruchomić dyskretne nagrywanie .W celu zwiększenia dyskrecji, folder z nagraniami możemy ukryć tak aby w przypadku podłączenia do komputera przez osobę niepowołaną pliki z nagraniami były nie widoczne.

dyktafon ukryty 140 godzin nagrywania

dyktafon ukryty 140 godzin nagrywania
Dane techniczne:

- Jakość nagrania 340kb/s
- Częstotliwość próbkowania 22000 Hz
- Bitów na próbkę: 16
- Czas pracy na akumulatorze: do 12 godzin
- Wymiary: 64mm x 20mm x 8mm
- Kolor: , niebieski /srebrny
- System operacyjny: niezależnie od wersji Windows, Linux

W zestawie:

- Dyktafon 8GB DV-500
- Instrukcja po polsku
- Gwarancja 12 miesięcy

 

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.Więcej informacji pod linkiem

16 innych produktów w tej samej kategorii: