Kamera bezprzewodowa mini TVT-100
  • Kamera bezprzewodowa mini TVT-100
  • Kamera bezprzewodowa mini TVT-100

Kamera bezprzewodowa mini TVT-100

207,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nowość! TVT-100- mikro kamera z wbudowanym nadajnikiem TV.

 

Bezprzewodowy przekaz obrazu i dźwięku (za pomocą fal radiowych 2,4GHZ) wprost na odbiornik TV .Współpraca z każdym telewizorem (nawet ze starszymi modelami kineskopowymi) .Możliwość nagrania przekazu za pomocą magnetowidu,nagrywarki DVD ,komputera z wejściem wideo.Miniaturowe wymiary kamery sprawiają że jest łatwa do ukrycia.Zasięg transmisji do 100m.Kompletny zestaw od razu gotowy do pracy.Gwarancja 12 miesięcy.

 

Kamera bezprzewodowa szpiegowska

 

PROSTA INSTALACJA:

Wystarczy umieścić kamerę TVT-100 w monitorowanym pomieszczeniu (np na poddaszu),podłączyć zasilanie za pomocą znajdującego się w zestawie zasilacza.W pokoju znajdującym sie np. dwa piętra niżej podłączamy do zwykłego telewizora odbiornik-tuner .Następnie za pomocą przycisku wybieramy kanał na którym nadaje ukryta na poddaszu kamera.W telewizorze pojawi się obraz wysokiej jakości wraz z dźwiękiem pokazując nam wszystko to co dzieje się w podglądanym pomieszczeniu.W razie potrzeby możemy nagrać transmisję za pomocą magnetowidu,nagrywarki DVD lub komputera tak jak byśmy nagrywali zwykły program telewizyjny.Obraz przekazywany przez kamerę,mimo jej miniaturowych rozmiarów jest wysokiej jakości ,nie odbiega od zwykłego przekazu programu telewizyjnego.

 

Kamera szpiegowska bezprzewodowa

 

DYSKRECJA:

Miniaturowe wymiary kamery pozwalają ukryć ją dosłownie wszędzie.Można umieścić ją w przedmiotach codziennego użytku lub po prostu schować między książkami na półce. Do odbioru przekazu wideo potrzebny jest specjalny odbiornik-tuner pracujący w paśmie 2,4GHZ który znajduje się w zestawie.Zapobiega to przypadkowemu przechwyceniu obrazu z kamery np przez sąsiada.

DOSKONAŁY ZASIĘG:

Kamera pracuje w paśmie 2,4 GHZ.W porównaniu ze swoimi starszymi modelami nadającymi na 1,2GHZ charakteryzuje się doskonałą stabilnością przekazu oraz lepszym realnym zasięgiem do 100m.W praktyce wystarczającym na transmisję obrazu w obrębie kilku pięter domku jednorodzinnego lub przekaz do sąsiednich budynków.

DODATKOWE FUNKCJE:

Odbiornik-tuner znajdujący sie w zestawie pozwala na odbiór przekazu wideo z czterech kamer jednocześnie.Automatycznie lub za pomocą przycisków przełącza obraz z każdej kamery prezentując podgląd na ekranie telewizora.Dodatkowe kamery będą wkrótce dostępne w naszym sklepie.

GWARANCJA SATYSFAKCJI:

W zestawie znajdą Państwo wszystkie niezbędne Akcesoria pozwalające na natychmiastowe uruchomienie sprzętu.Dołączona instrukcja po polsku w prosty sposób opisuje proces intalacji kamery.Sprzęt zapakowany jest w fabryczne opakowanie typu blister a całość objęta jest 12 miesięczną gwarancją.

 

Kamera bezprzewodowa

 

DANE TECHNICZNE:

Kamera TVT-100
- Sensor obrazu CMOS
- Rozdzielczość 720X576 PAL
- Zasilanie 8V
- Moc nadawania 10mW
- Częstotliwość 2,400-2,483 Ghz
- Modulacja FM
- Pobór prądu 160mA
- Zasięg do 100m
- Wymiary 24X25X24 mm
- Waga 14g

 

Odbiornik Tuner TVT-100
- Zasilanie 8V
- Pobór prądu 180 mA
- Wymiary 69X78X16mm
- Waga 120g

w ZESTAWIE:

- Kamera z nadajnikiem 2,4Ghz
- Odbiornik -tuner 2,4Ghz
- Zasilacz sieciowy 8V do kamery
- Zasilacz sieciowy 8V do odbiornika
- Przewód AUDO/WIDEO do telewizora
- Instrukcja obsługi po polsku
- Gwarancja 12 miesięcy
Całość opakowana fabrycznie w estetycznym blistrze.

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.Więcej informacji pod linkiem

16 innych produktów w tej samej kategorii: