Rejestrator wideo z monitorem LCD nagrywanie bez limitu DV-366+8GB EMTEC
  • Rejestrator wideo z monitorem LCD nagrywanie bez limitu DV-366+8GB EMTEC
  • Rejestrator wideo z monitorem LCD nagrywanie bez limitu DV-366+8GB EMTEC

Rejestrator wideo z monitorem LCD nagrywanie bez limitu DV-366+8GB EMTEC

129,00 zł
Brutto
Ilość

Cyfrowy rejestrator audio-wideo DV-366

 

Cyfrowy rejestrator audio-wideo DV-366 z wbudowanym monitorem LCD 2,5" z unikalną funkcją nagrywania filmów bez limitu (nagrywanie w pętli) z wbudowanym akumulatorem,możliwością stałego zasilania z sieci 230 V lub instalacji samochodowej.Wysoka jakość nagrań wideo.Zapis na karcie pamięci SD .Odtwarzanie zapisanych nagrań na wbudowanym monitorze i każdym komputerze PC lub laptopie.Automatyczna aktywacja nagrywania po wykryciu ruchu .Dv 366 jest nazwą własna pod którą sprzedawany jest rejestrator w naszym sklepie.W handlu spotykany jest pod różnymi nazwami w zależności od producenta może różnić się wyglądem od prezentowanego na zdjęciach.W komplecie dodatkowo zestaw akcesoriów.

 

karta pamięci

CZUJNIK RUCHU
Kamera idealna do podglądu i dyskretnej rejestracji obrazu.Kamkoder ukryty w monitorowanym pomieszczeniu pozwala na nagranie do kilkudziesięciu godzin filmu na jednej karcie pamięci.Możliwość włączenia czujnika ruchu pozwala na automatyczne dokonywanie nagrań tylko w tedy gdy w pomieszczeniu znajduje się ruchomy obiekt.

W przypadku gdy w pomieszczeniu nie ma już nikogo kamera automatycznie przerywa rejestracje oszczędzając miejsce na karcie pamięci.Używając aktywacji nagrań ruchem masz pewność że kamera zarejestruje tylko rzeczy warte uwagi.

 

Praktyczne zastosowanie funkcji czujnika ruchu:

 

Wyjeżdżając na delegacje chcemy zobaczyć co dzieje się w naszej sypialni w czasie nieobecności.Kamerę z zainstalowaną kartą pamięci i włączonym czujnikiem ruchu ukrywamy w pomieszczeniu np na regale między książkami.

Z uwagi na ograniczoną pojemność akumulatora kamera powinna być na stałe podłączona do zasilacza sieciowego.Włączona ukryta kamera automatycznie w dyskretny sposób uruchomi nagrywanie w momencie pojawienie się osoby niepowołanej w naszej sypialni.

Zarejestruje każdy krok intruza w cyfrowej jakości wraz z towarzyszącym dźwiękiem.Po wyjściu osoby z pomieszczenia kamera automatycznie zapisze film w pamięci karty przechodząc w stan czuwania,gotowa do następnych nagrań.

Po powrocie z wyjazdu nagrania możemy odtworzyć bezpośrednio na ekranie LCD kamery lub np podłączając do komputera PC.

 

kamera z rejestratorem

 

 

NAGRYWANIE BEZ OGRANICZEŃ
Rejestrator posiada unikalną funkcję nagrywania w pętli.Stare nagrania zastępowane są nowymi pozwalając na rejestracje zdarzeń całkowicie automatycznie i bez obsługowo.W tym trybie kamera zawsze nagrywa nowe zdarzenia nie zapełniając nigdy nośnika pamięci.

Kamerowid raz włączony i skonfigurowany do pracy w pętli zawsze w swojej pamięci będzie posiadał nagrania z aktualnych kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin.

 

Praktyczne zastosowanie funkcji nagrywania bez ograniczeń:

 

Instalujemy rejestrator w domku letniskowym w okresie zimowym.Kamerę ukrywamy w niewidocznym miejscu podłączając zasilanie sieciowe.W opcjach menu wybieramy nagrywanie w pętli.Po naszym wyjeździe kamera pracuje ciągle rejestrując obraz.

W normalnych warunkach zwykła kamera przerwała by nagrywanie po kilkunastu lub kilkudziesięciu godzinach w skutek wyczerpania się pamięci na nagrania wideo. W przypadku DV-356 będziemy mieć dostęp do aktualnych nagrań z ostatnich kilkudziesięciu godzin nawet po upływie kilku miesięcy od uruchomienia nagrywania.

Teraz np w przypadku włamania możemy przejrzeć materiał wideo celem identyfikacji sprawcy.Kamera automatycznie znakuje nagrania aktualną datą i godziną pozwalając określić dokładnie godzinę nieoczekiwanego zdarzenia.

 

UNIWERSALNE ZASILANIE:
Rejestrator posiada wbudowany wydajny akumulator pozwalający na kilkugodzinną pracę w warunkach przenośnych.Kamerowid posiada też możliwość zasilania na stałe poprzez zasilacz sieciowy 230V lub adapter zasilania z sieci samochodowej 12/24V.


W przypadku zaniku zasilania energetycznego rejestrator automatycznie wznawia nagrywanie po ponownym pojawieniu się napięcia w sieci.

 

ODTWARZANIE NAGRAŃ WIDEO:
Zarejestrowane nagrania możemy bezpośrednio odtworzyć w rejestratorze.Kamerowid posiada zintegrowany monitor LCD o przekątnej 2,5" oraz wbudowany głośnik.Nagrania możemy też odtworzyć na komputerze PC podłączając kamerowid do wejścia USB lub po wyjęciu samej karty pamięci podłączając ją za pomocą miniaturowego czytnika (w zestawie) do komputera.

Odczyt następuje samoczynnie bez potrzeby instalacji sterowników.W komputerze pojawi się nowy dysk w którym znajdą się dokonane wcześniej nagrania.Wystarczy wejść do folderu i kliknąć wybrany plik aby komputer odtworzył film.Nagrany materiał możemy potem np.przesłać przez internet,nagrać na DVD/CD,lub pozostawić w pamięci komputera.

 

Rejestrator wideo praca bez limitu DV-365

 

FUNKCJE REJESTRATORA DV-366:
- Nagrywanie obrazu i dźwięku w wysokiej jakości
- Jakość nagrania do wyboru: wysoka-1280x960 dobra-720x480 średnia-640x480
- Możliwość znakowania nagrań aktualną datą i godziną
- Funkcja nagrywania bez ograniczeń (w pętli)
- Opcja nagrywania po wykryciu ruchu
- Zapis na karcie pamięci SD
- Do kilkudziesięciu godzin nagrań w zależności od trybu i pojemności karty SD
- Wbudowany wydajny akumulator 800mA
- Możliwość stałego zasilania z sieci 230V
- Opcja zasilania z instalacji samochodowej 12/24V
- Automatyczne wznawianie nagrywania w przypadku zaniku zasilania zewnętrznego
- Proste menu w języku polskim
- Instrukcja po polsku

 

kamera z rejestratorem

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- Rejestrator DV-356

- Karta pamięci 8GB

- Zasilacz sieciowy 230V
- Zasilacz samochodowy 12/24V
- Kabel USB do komputera
- Czytnik kart pamięci do odczytu samej karty na komputerze PC.
- Statyw umożliwiający montaż kamery do płaskiej powierzchni
- Instrukcja w j polskim
- Gwarancja 12 miesięcy.


Zestaw fabrycznie nowy opakowany w firmowe estetyczne pudełko.

 

kamera z monitorem

 

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.Więcej informacji pod linkiem

16 innych produktów w tej samej kategorii: