Podsłuch na telefon. Anonimowy z kartą SIM-GSX270.
 • Podsłuch na telefon. Anonimowy z kartą SIM-GSX270.
 • Podsłuch na telefon. Anonimowy z kartą SIM-GSX270.
 • Podsłuch na telefon. Anonimowy z kartą SIM-GSX270.

Podsłuch na telefon. Anonimowy z kartą SIM-GSX270.

229,00 zł
Brutto
Ilość

Podsłuch na telefon. Anonimowy z kartą SIM-GSX270.

Anonimowa karta SIM

W zestawie aktywna, anonimowa karta SIM pozwalająca na darmowe połączenia z ważnością konta bez limitu.

Mini nadajnik GSM o wymiarach 4x2,3x1,6 cm bardzo łatwy do umieszczenia w dyskretnym miejscu, możliwość ustawienia funkcji VOX (moduł oddzwania do właściciela po wykryciu rozmowy). Model o zwiększonej czułości mikrofonu, możliwość lokalizacji urządzenia za pomocą kodu SMS. Moduł nadajnika GSM trzeciej generacji.

GSX-270 To rodzaj mini telefonu z dyskretnym automatycznym odbiorem połączenia. Pozwala podsłuchać przez komórkę to co dzieje się w pomieszczeniu gdzie znajduje się podsłuch.

Charakteryzuje się największa czułością mikrofonu w porównaniu ze starszymi modelami. Przekaże bez trudu np. rozmowę dwóch osób w dużym pomieszczeniu znajdujących się nawet w odległości kilku metrów od podsłuchu.

Dźwięk jest wyraźny i bez zniekształceń. Jego miniaturowe wymiary sprawiają, że urządzenie można umieścić dosłownie wszędzie bez ryzyka wykrycia. Jakość dźwięku zależna jest od jakości sygnału GSM w miejscu pracy nadajnika. Całkowicie bezobsługowy. Wystarczy umieścić nadajnik w wybranym pomieszczeniu.

W dowolnym momencie gdziekolwiek jesteś wybierasz na swojej komórce numer karty nadajnika GSM. Moduł automatycznie odbiera twoje połączenie. Dwa czule mikrofony przekazują dźwięki np. rozmowy toczącej się w monitorowanym pomieszczeniu. Moduł odbiera połączenia dyskretnie, nie wydając przy tym żadnych dźwięków.

Podsluch-na-telefon-GSM-Pluskwa.Aktywacja głosem
Nadajnik GSM GSX-270 posiada dodatkowa funkcje aktywacji głosem. Przy wybraniu tej opcji moduł automatycznie wykonuje połączenie w momencie pojawienia się głośniejszych dźwięków w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany. Dzięki aktywacji głosem jesteś zawsze poinformowany o tym, że w monitorowanym pomieszczeniu dzieje się coś ciekawego wartego twojej uwagi.

Połączenie możesz odebrać i wysłuchać na swoim telefonie rozmowę tocząca się w monitorowanym pomieszczeniu. Opcje aktywacji głosem włączasz i wyłączasz w dowolnym momencie, wysyłając odpowiednia komendę za pomocą SMS-a. Szczegóły opisane w instrukcji po polsku.Podsluch-na-telefon-GSM-Pluskwa.


Anonimowa karta sim w komplecie

W zestawie aktywna karta sim pracująca w angielskiej sieci. Nie wymaga rejestracji ,również do pracy w Polsce.


Podwójna dyskrecja.

Karta sim dołączona do podsłuchu ,jest wyjątkowo dyskretna i uniemożliwia wykrycie właściciela podsłuchu lub osoby dzwoniącej na urządzenie podsłuchowe.

1- Nie wymaga rejestracji- czyli poznania właściciela karty ponieważ pracuje w angielskiej sieci GSM i tam jest dostępna.
2- Uniemożliwia dostęp osób postronnych do danych bilingowych karty w przypadku wykrycia urządzenia podsłuchowego ,co w przypadku kart sim polskich operatorów nawet zakupionych anonimowo jest dość proste i pozwala poznać dane osoby dzwoniącej czyli właściciela podsłuchu
.
(Karta pracuje w angielskiej sieci , i operator stosuje się do prawa w Wielkiej Brytanii co oznacza że żadne instytucje z Polski lub osoby postronne nie mogą żądać danych bilingowych.)Podsluch-na-telefon-GSM-Pluskwa.


Karta od razu aktywna
Karta sim dołączona do podsłuchu jest już aktywna ,nie wymaga rejestracji. Posiada ważność konta bez limitu czasowego. Generalnie nie potrzebuje zasilania konta w przypadku korzystania z opcji odbierania połączeń przychodzących (czyli typowej pracy podsłuchowej) .Podsluch-na-telefon-GSM-Pluskwa.


Współpraca z dowolną kartą SIM
Jeżeli zachodzi taka potrzeba kartę sim z zestawu możemy zastąpić kartą
dowolnego operatora komórkowego.

W zestawie
 • - Anonimowa aktywna karta SIM
 • - Podsłuch GSM GSX-270
 • - Przewód zasilający USB
 • - Zasilacz sieciowy 230V
 • - Darmowa konfiguracja i uruchomienie
 • - Instrukcja po Polsku
 • - Paragon / Faktura VAT
 • - Gwarancja 12 miesięcy

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.

13 innych produktów w tej samej kategorii: