Dyktafon-Podsłuch wielkości Karty. 150 godzin na baterii. 4mm grubości.Hasło dostepu. HDR-V1
 • Dyktafon-Podsłuch wielkości Karty. 150 godzin na baterii. 4mm grubości.Hasło dostepu. HDR-V1

Dyktafon-Podsłuch wielkości Karty. 150 godzin na baterii. 4mm grubości.Hasło dostepu. HDR-V1

429,00 zł
Brutto
Ilość
Slide background

Hasło dostępu

Szyfrowanie nagrań

Dyktafon Szpiegowski HDR-V1

Szyfrowanie nagrań

w ukrytym folderze

Slide background

150 godzin

Nagrywania

Dyktafon Szpiegowski HDR-V1

Po pełnym naładowaniu

Długa Praca

Slide background

46 Decybeli

wzmocnienia

Dyktafon Szpiegowski HDR-V1

Nagra nawet szept

Wzmacniacz mikrofonu

Slide background

4 milimetry

grubości

Dyktafon Szpiegowski HDR-V1

Super Cienki
Dyktafon/Podsłuch

Podsłuch. Profesjonalny dyktafon szpiegowski HDR-V1 z dodatkowym wzmacniaczem mikrofonu 46 decybeli pozwoli nagrać nawet szept.4 mm grubości,hasło dostępu.

Wydajny wbudowany akumulator umożliwi wykonanie do 150 godzin nagrań bez potrzeby ponownego ładowania.Maksymalna długość nagrań które można wykonać za pomocą HDR-V1 przy stałym zasilaniu to 1140godzin (46 dni) z zapisem wszystkich 1140 godzin w pamięci dyktafonu.Opcja ochrony nagrań hasłem oraz czujnik dźwięku nagrywający tylko rozmowy, pomijający ciszę z możliwością regulacji oraz jego wyłączenia.

Długie nagrania do 1140 godzin (46 dni)
Wbudowana pamięć w podsłuchu HDR-X1 pozwala na wykonanie i zapis do 1140 godzin nagrań (46dni). Dyktafon HDR-V1 może pracować na zasilaniu stałym sieciowym 230V. W zestawie znajduje się dyskretny cienki przewód zasilający oraz mini zasilacz 230v/5v USB.Dyktafon zasilany w ten sposób nagra i zachowa nagrania z wszystkich 46 dni.

Unikalna funkcja dodatkowego wzmacniacza 46 Decybeli umożliwi umieszczenie podsłuchu w dyskretnym miejscu z gwarancją nagrania nawet cichych rozmów w dużym pomieszczeniu .Wyjątkowa grubość 4mm i rozmiar typowej karty.

150 godzin pracy bez ładowania.
Mimo niewielkich rozmiarów typowej karty i grubości zaledwie 4mm, dyktafon szpiegowski HDR-V1 posiada wbudowany wydajny akumulator który umożliwi,po pełnym ładowaniu ciągła pracę do 150 godzin nagrywania. Dla porównania typowe popularne Dyktafony szpiegowskie dostępne na rynku mogą nagrywać do 8-14 godzin na jednym ładowaniu baterii.

Proste uruchomienie nagrywania.
Dyktafon HDR-V1 mimo profesjonalnych właściwości jest bardzo prosty w obsłudze. Aby uruchomić nagrywanie przesuwamy przełącznik na pozycję ON. Nagrania kończymy przesuwając przełącznik na poprzednią pozycję.Akumulator urządzenia ładujemy podłączając go na 4 godziny do sieci 230V.

Wzmacniacz mikrofonu-Nagrywanie szeptów.
Dyktafon szpiegowski HDR-V1 posiada unikalną funkcję dodatkowego wzmacniacza mikrofonu, z programową regulowaną czułością. Pozwala na nagranie nawet szeptu lub cichej rozmowy w dużym pomieszczeniu.Bardzo czuły mikrofon pozwala na umieszczenie dyktafonu w dowolnym miejscu.

Funkcja wzmacniacza dostępna była do tej pory tylko w drogim profesjonalnym sprzęcie.Nie jest dostępna w popularnych dostępnych na rynku dyktafonach. Czułość nagrywania jest tak wysoka że dyktafon umieszczony np w przedpokoju nagra rozmowy z kilku przyległych pomieszczeń .

Szyfrowania nagrań hasłem
Kontrola dostępu.
Dyktafon szpiegowski HDR-V1 posiada unikalna funkcję zabezpieczenia dostępu do wykonanych nagrań. Folder z nagraniami zabezpieczony jest hasłem. Funkcja ta zapobiega przypadkowemu odsłuchu plików z
nagraniami. Osoba niepowołana po podłączeniu podsłuchu do komputera bez podania hasła nie zobaczy i nie odczyta nagrań.Opcje szyfrowania można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie.

Dyskrecja.
Dyktafon szpiegowski HDR-V1 jest bardzo dyskretny . W czasie nagrywania nie świeci się żadna dioda.Dostęp do nagrań można zablokować hasłem a bezpośredni odsłuch na słuchawkach jest niemożliwy bez specjalnej dedykowanej przejściówki (w zestawie) Z uwagi na wyjątkową czułość mikrofonu można dobrze go umieścić z dala od źródła dźwięku.

Czujnik dźwięku/Aktywacja głosem
Z regulacją czułości i wyłączeniem.
Aktywacja głosem VOX/VOS to funkcja która automatycznie włącza nagrywanie w przypadku pojawienia się głośniejszych nagrań np rozmów. Zapobiega nagrywaniu się samej ciszy ,w przypadku gdy w monitorowanym pomieszczeniu jest cicho. Na zapisanym nagraniu będą tylko same rozmowy bez zbędnych długich momentów ciszy.

HDR-X1 to profesjonalny dyktafon szpiegowski,podsłuch z funkcją włączenia lub wyłączenia aktywacji głosem (opcja konieczna w przypadku nagrywania z dużej odległości) Posiada możliwość regulacji czułości progu działania automatycznego nagrywania co zapobiega wycinaniu cichych rozmów w oddali, zapewniając pełny zapis rozmów toczących się z dala od dyktafonu.

Znacznik czasu i daty
Każdy plik dźwiękowy wykonany przez dyktafon szpiegowski HDR-X1 oznaczony jest automatycznie aktualną data i godziną .Funkcja ta jest bardzo przydatna w przypadku wykonywania
długich nagrań lub wielu w różnych odstępach czasu. Umożliwi szybkie odnalezienie nagrań z wybranych dni.

program do dyktafonu szpiegowskiego

Edycja nagrań-Wysokie wzmocnienie-Redukcja szumów
W zestawie profesjonalne oprogramowanie które zwiększy możliwości dyktafonu szpiegowskiego HDR-X1. Pozwoli wzmocnić ciche fragmenty nagrania np. głosu z odległości 30 m ,wyeliminować stuki i ewentualny
szum w przypadku ważnych rozmów ale prowadzonych bardzo daleko od dyktafonu

HDR-X1 Podstawowe dane
Typ urządzenia Dyktafon o długim czasie nagrywania z wzmacniaczem i magnesami.
Długość nagrań do 46 dni (1140 godzin) na zasilaniu 150 godzin na własnym akumulatorze
Zasilanie Wbudowany akumulator 150 godzin pracy po pełnym naładowaniu lub sieć 230v
Kodowanie Posiada funkcję ochrony nagrań hasłem
Pamięć nagrań Wewnętrzna 16GB
Odtwarzanie Bezpośrednio na słuchawkach po zastosowaniu przejściówki oraz komputer PC laptop,
Czujnik dźwięku Wbudowany czujnik dźwięku z możliwością wyłączenia oraz regulacja czułości
Format nagrań Procesor dźwięku AGC-X8 WAV 198/128/64/32/Kb/s z możliwością ustawienia jakości od wysokiej 192Kb/s do średniej 32Kb/s
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Super cienki , rozmiar typowej karty.Kodowanie dostępu do nagrań

Proste odtwarzanie nagrań.
Komputer PC/Laptop Windows/OS
Podłączamy dyktafon szpiegowski HDR-X1 do portu USB komputera. Po chwili komputer automatycznie wykryje pliki z nagraniami , które możemy odtworzyć, zapisać na dysku komputera lub przesłać przez internet.

Telefon/Tablet Android /OS.
Po podłączeniu dyktafonu za pomocą OTG do telefonu z systemem Android możemy odczytać wykonane nagrania, skopiować je do pamięci telefonu lub przesłać znajomemu przez internet.Pliki dźwiękowe w formacie wav.

Bezpośrednio na słuchawkach.
Wykonane nagrania możemy również odsłuchać natychmiast za pomocą dołączonych do zestawu słuchawek oraz odpowiedniej przejściówki ,która umożliwi wybór nagrania oraz regulacje głośności.

W zestawie
 • - Dyktafon szpiegowski HDR-X1
 • - Kabel USB do odczytu nagrań i zasilania
 • - Przejściówka m.USB./m.Jack do słuchawek
 • - Słuchawki
 • - Zasilacz 230V
 • - 2Xmagnesy oraz taśma dwustronna 3M
 • - Instrukcja po polsku
 • - Oprogramowanie zwiększające możliwości dyktafonu
 • - Gwarancja 12 miesięcy
 • - Paragon/faktura VAT

13 innych produktów w tej samej kategorii: