Lokalizator GPS-520+ Akumulator 11000mAh.Śledzenie pozycji na mapie.Praca całkowicie za darmo.
  • Lokalizator GPS-520+ Akumulator 11000mAh.Śledzenie pozycji na mapie.Praca całkowicie za darmo.
  • Lokalizator GPS-520+ Akumulator 11000mAh.Śledzenie pozycji na mapie.Praca całkowicie za darmo.

Lokalizator GPS-520+ Akumulator 11000mAh.Śledzenie pozycji na mapie.Praca całkowicie za darmo.

489,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Lokalizator GPS-520 .Śledzenie na żywo.

 

 

Śledzenie GPS przez internet

KLIKNIJ OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ

Zasilanie z dodatkowego zewnętrznego akumulatora pozwoli na dyskretną pracę Lokalizatora do 14 dni ciągłej pracy 24godziny na dobę bez potrzeby podłączenia urządzenia do sieci zasilającej lub dodatkowego doładowywania urządzenia. Zestaw lokalizator GPS +akumulator zewnętrzny umieszczony w dyskretnym miejscu (np. pod fotelem pasażera lub pod maską samochodu) pozwoli na c lokalizację pojazdu do 14 dni przesyłając automatycznie dane o położeniu co 2 minuty 24/h .

Urządzenie GPS-520 służy do lokalizowania i określania położenia celu za pomocą satelitarnego systemu obserwacji GPS z bardzo duża dokładnością nawet do 2 metrów. Lokalizator przesyła na bieżąco informacje o położeniu obiektu wprost na stronę WWW, gdzie za pośrednictwem internetu w dowolnym momencie można sprawdzić położenie obserwowanego pojazdu na szczegółowej mapie.listwa z podsłuchem gsm

 

Darmowy dostęp do systemu obserwacji obiektów" na żywo" poprzez stronę WWW całkowicie za darmo.

Dla swoich klientów sklep, 901.pl. Wprowadził innowacyjna możliwość obserwacji położenia obiektów poprzez stronę internetowa WWW. System jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga żadnej konfiguracji urządzeń GPS, jest gotowy do pracy niemal natychmiast. Dane o lokalizacji obiektów przedstawiane są na szczegółowej mapie wraz z danymi o szybkości pojazdu oraz możliwością poznania przebiegu trasy w dowolnym momencie.
Serwis lokalizujący jest w języku polskim i charakteryzuje się prostota i intuicyjna obsługa. Z urządzeniem GPS-600 otrzymujecie Państwo możliwość darmowej lokalizacji obiektów w j. polskim poprzez stronę WWW. Dane o lokalizacji nadajnika przekazywane są automatycznie co kilkadziesiąt sekund do serwisu, który na bieżąco pokazuje trasę obiektu na mapie administracyjnej, wraz z nazwami ulic i obiektów lub satelitarnej pokazując realny wygląd otoczenia. Dodatkowo możecie Państwo uzyskać informację o szybkości poruszania się obiektu i czasu postoju np. na parkingu.

 


śledzenie gps na żywo

Serwis oferuje również bardzo przydatna funkcje podglądu danych historycznych trasy śledzonego obiektu. Oznacza to, że w dowolnym momencie możecie Państwo sprawdzić, gdzie znajdował się monitorowany obiekt np. tydzień temu o godzinie 14.30. Wszystkie dane dostępne są przez stronę WWW w j. polskim prostym i intuicyjnym wygładzie.
System jest już skonfigurowany i nie wymaga wprowadzania żadnych danych. Wystarczy włączyć GPS zainstalowany np. w samochodzie i zalogować się poprzez panel sklepu 901.pl na stronę z monitoringiem GPS. Dodatkowo można korzystać z serwisu za pomocą dowolnego telefonu komórkowego z aktywnym dostępem do internetu mając zawsze pod ręka bieżące informacje o położeniu samochodu.


Usługa darmowej lokalizacji jest dostępna bezpłatnie wyłącznie dla klientów którzy zakupili sprzęt GPS w sklepie .


lokalizator gps 600


Bardzo prosta instalacja.

Kupując lokalizator GPS-600 otrzymujecie Państwo w pełni skonfigurowane urządzenie zintegrowane z dedykowanym serwerem WWW. Po naładowaniu akumulatora wystarczy włączyć urządzenie, umieścić w samochodzie, aby po zalogowaniu się do serwisu WWW śledzić trasę samochodu na szczegółowej mapie. Nie trzeba samodzielnie ustawić żadnych parametrów czy wysyłać jakichkolwiek smsów. Urządzenie jest od razu gotowe do pracy.

Dyskrecja
Lokalizator GPS-600 dzięki swoim miniaturowym wymiarom jest bardzo łatwy do instalacji. Możemy umieścić go dosłownie wszędzie. Od samochodu, poprzez różnego rodzaju maszyny i wartościowe przedmioty. Posiada zaczep magnetyczny umożliwiający szybkie zamontowanie urządzenia np. pod podwoziem pojazdu.


śledzenie gps na żywo

Całkowicie za darmo

Kupując lokalizator GPS-600 w naszym sklepie otrzymujesz już zestaw skonfigurowany do prezentacji danych na stronie www. Wszystkie opłaty za transmisje danych ,ważność konta sim oraz połączenia z panelem www są opłacone przez naszą firmę w momencie ustawiania sprzętu.
Oznacza to że przez 12 miesięcy od dnia zakupu nie będą Państwo ponosić absolutnie żadnych kosztów za użytkowanie sprzętu. Po upływie 12 miesięcy kolejne opłaty wyniosą tylko 8zł miesięcznie.

Dane techniczne:
- Obsługa sieci GSM/GPRS ( 850/900/1800/1900Mhz - cały świat )
- Wbudowany chip GPS SIRF3
- Wbudowany moduł GSM/GPRS Simcom300
- Czułość GPS -159dBm
- Dokładność GPS 2 metrów
- Czas czuwania do 120 godzin
- Temperatura pracy od -20C do +55C
- Wilgotność pracy 5%--95%
- Wymiary urządzenia 64x46x17mm
- Waga 50g

Skład zestawu:

- Karta sim ważna bezterminowo z wykupionym internetem na 12 miesięcy

- Mini lokalizator GPS-600

- ładowarka sieciowa 230V- Adapter zasilania z sieci samochodowej 12/24v
- Instrukcja po polsku
- Gwarancja 12 miesięcy-

Nasze lokalizatory posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty CE, ROHS, świadczące o legalnym źródle pochodzenia i dopuszczeniu do obrotu na terenie Unii Europejskie.

 

 

GPS PRZEZ INTERNET

 

Poniżej zdjęcia z panelu śledzenia na żywo lokalizacji pojazdów GPS

Śledzenie GPS przez internet

KLIKNIJ OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ

 

Śledzenie GPS

 

Dane lokalizacyjne w zależności od potrzeby możemy przedstawić za pomocą mapy satelitarnej

 

Śledzenie GPS

 

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.Więcej informacji pod linkiem

 

3 innych produktów w tej samej kategorii: