Podsłuch GSM w zegarze LCD-darmowe połączenia GSL-120
search
  • Podsłuch GSM w zegarze LCD-darmowe połączenia GSL-120
  • Podsłuch GSM w zegarze LCD-darmowe połączenia GSL-120

Podsłuch GSM w zegarze LCD-darmowe połączenia GSL-120

598,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty
Obecnie brak na stanie

Podsłuch GSM w zegarze LCD GSL-120

 

Podsłuch ukryty w zegarze LCD GSL-120.Czas pracy bez żadnych limitów, zasilanie bezpośrednie z zasilacza ,większa czułość mikrofonu Wbudowana karta tel. SIM aktywna przez kolejne 12 m-cy. W zestawie dwie karty SIM umożliwiające darmowe połączenia z podsłuchem bez żadnych limitów. Zestaw od razu gotowy do pracy bez potrzeby konfiguracji.Podsłuch w zegarze

Zasada działania

Zegar wbudowanym modułem GSM GSL-120 służy do dyskretnego podsłuchu za pomocą dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego. Wystarczy ze swojego telefonu wybrać numer karty tel. umieszczonej w podsłuchu a zegar w dyskretny sposób odbierze połączenie i za pomocą czułego mikrofonu przekaże dźwięki i rozmowy toczące się w około. Moduł podsłuchu GSM umieszczony jest wewnątrz nie zdradzając swojego specjalnego przeznaczenia.


Praca bez limitu - zasilanie z sieci 230V

Podsłuch wygląda i pracuje jako zwykły zegar budzik.Ukryty moduł podsłuchu automatycznie pobiera prąd z układu zasilacza 230 v zapewniając nam pracę bez żadnych ograniczeń czasowych.
Zegar raz umieszczona w podsłuchiwanym pomieszczeniu zapewnia nam pracę bez dodatkowych działań przez miesiące lub lata.


Bardzo prosta instalacja

GSL-120 jest całkowicie bezobsługowy ,po otrzymaniu przesyłki wystarczy podłączyć ją do sieci w monitorowanym pomieszczeniu.W razie potrzeby wykonujemy połączenie na nr.tel podany w instrukcji obsługi. Nie potrzeba żadnej konfiguracji, wysyłania kodów itp.


VOX - Funkcja powiadomienia o rozmowie

Moduł podsłuchu GSM umieszczony w urządzeniu posiada możliwość zdalnego włączenia czujnika dźwięku, który w momencie pojawienia się rozmowy w zasięgu pracy mikrofonów automatycznie wykona połączenie na wcześniej ustawiony numer tel.Funkcja ta jest bardzo praktyczna,pozwala stwierdzić że w monitorowanym pomieszczeniu dzieje się coś wartego uwagi

Podsłuch w zegarze

 

Darmowe połączenia

W raz z podsłuchem GSL-120 otrzymują Państwo dodatkową kartę SIM którą należy umieścić w telefonie. Karta jest już odpowiednio skonfigurowana do współpracy z urządzeniem. Karta ma opłaconą ważność na kolejne 12 miesięcy oraz stawiony pakiet darmowych połączeń z modułem GSM. Korzystając z niej możecie Państwo bez żadnych limitów wykonywać połączenia do podsłuchu .Za usługę rozmów bez limitu operator GSM pobiera automatycznie z konta karty SIM zryczałtowaną kwotę 10zł miesięcznie.

Pierwsze 30 dni rozmów bez limitu liczonych od momentu konfiguracji karty przez naszą firmę otrzymujecie Państwo za darmo.W przypadku dalszej chęci korzystania z nielimitowanych rozmów,wystarczy doładować konto raz na miesiąc zwykłą zdrapką z kiosku przeznaczoną do telefonów na kartę o wartości 10zł.


Praca w każdej sieci

Moduł podsłuchu GSM współpracuje z każdym operatorem komórkowym w Polsce.Oznacza to że nie ma znaczenia w jakiej sieci masz telefon.Teraz gdziekolwiek jesteś w dowolnym momencie możesz zadzwonić i posłuchać co dzieje się w twoim biurze,firmie lub domu.Na numer podsłuch możesz
także zadzwonić z telefonu stacjonarnego

 

Dane techniczne: GSL-120 Zawartość zestawu:
Zasięg Nieograniczony Zegar LCD GSL-120
Czas pracy/czuwanie 14 dni Karta PLAY
Czas pracy/nadawanie bez limitu
Opłacony abonament 12m-cy
Wymiary 13x13x3 cm Zasilacz/ładowarka sieciowa
Rodzaj sieci GSM 900/1800/1900 Instrukcja PL
Typ sieci PLAY LUB DOWOLNA
Gwarancja 12 m-cy
Waga    
Abonament Opłacony z góry 12 m-cy  
Koszty połączeń Darmowe*  
Zasilanie Podwójny akumulator/zasilacz

-