Podsłuch GSM w listwie zasilającej GSL-200 z aktywacją głosem VOX.
search
  • Podsłuch GSM w listwie zasilającej GSL-200 z aktywacją głosem VOX.

Podsłuch GSM w listwie zasilającej GSL-200 z aktywacją głosem VOX.

499,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty

Kup teraz  

   

Szybka-Wysyłka Paczkomat-0zł Proste-Zwroty Dyskretna-Paczka

Więcej Informacji >

Więcej Informacji >

 

Anonimowa karta sim do podsłuchu GSM

 

Podsłuch na telefon komórkowy wbudowany w listwę zasilającą GSL-200. Wbudowana anonimowa karta SIM która nie potrzebująca rejestracji.

 

Podsłuch GSM ukryty w listwie zasilającej-przedłużaczu GSL-200.Czas pracy bez żadnych limitów. Funkcja VOX - czujnik dźwięku dyskretnie powiadamia właściciela gdy w monitorowanym pomieszczeniu pojawią się dźwięki np rozmowa. Zestaw od razu gotowy do pracy bez potrzeby konfiguracji.

 

PODSŁUCH W LISTWIE GSM

 

Zasada działania

Listwa z wbudowanym modułem GSM GSL-200 służy do dyskretnego nasłuchu za pomocą dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego. Wystarczy ze swojego telefonu wybrać numer karty tel. umieszczonej w nadajniku a listwa w dyskretny sposób odbierze połączenie i za pomocą czułego mikrofonu przekaże dźwięki i rozmowy toczące się w około. Moduł nadajnika GSM umieszczony jest wewnątrz listwy nie zdradzając swojego specjalnego przeznaczenia.

 

Anonimowa karta sim do podsłuchu GSM

 

Podwójna dyskrecja.

Karta sim dołączona do podsłuchu ,jest wyjątkowo dyskretna i uniemożliwia wykrycie właściciela podsłuchu lub osoby dzwoniącej na urządzenie podsłuchowe.

1- Nie wymaga rejestracji- czyli poznania właściciela karty ponieważ pracuje w angielskiej sieci GSM i tam jest dostępna.
2- Uniemożliwia dostęp osób postronnych do danych bilingowych karty w przypadku wykrycia urządzenia podsłuchowego ,co w przypadku kart sim polskich operatorów nawet zakupionych anonimowo jest dość proste i pozwala poznać dane osoby dzwoniącej czyli właściciela podsłuchu
.
(Karta pracuje w angielskiej sieci , i operator stosuje się do prawa w Wielkiej Brytanii co oznacza że żadne instytucje z Polski lub osoby postronne nie mogą żądać danych bilingowych.)

Karta od razu aktywna
Karta sim dołączona do podsłuchu jest już aktywowana . Posiada ważność konta bez limitu czasowego.Jest doładowana kwotą 10 funtów Generalnie nie potrzebuje już zasilania konta w przypadku korzystania z opcji odbierania połączeń przychodzących (czyli typowej pracy podsłuchowej) .

W przypadku pracy w trybie oddzwaniania podsłuchu do właściciela po wykryciu dźwięku (funkcja VOX) z konta karty pobierane będą pewne środki , które można zredukować odrzucając połączenie przychodzące z podsłuchu ( przy wyłączonej poczcie głosowej we własnym telefonie) lub wyłączając funkcję VOX podsłuchu wysyłając sms o treści 0000 (trzy zera ) na nr karty SIM.

Dodatkowe doładowanie możemy wykonać wchodząc na angielską stronę operatora należy wybrać zakładkę TOP UP i podając angielski nr karty sim doładować jej konto. Przy okazji można zarejestrować nr karty aby przez internet śledzić dostępne środki lub skorzystać np. z pakietu minut.

Współpraca z dowolną kartą SIM
Jeżeli zachodzi taka potrzeba kartę sim z zestawu możemy zastąpić kartą
dowolnego operatora komórkowego.

Praca bez limitu

Listwa może pracować jako zwykły przedłużacz do którego możemy podłączyć dowolne urządzenia elektryczne o mocy do 2000W.Ukryty moduł podsłuchu automatycznie pobiera zasilanie z układu przedłużacza zapewniając nam pracę bez żadnych ograniczeń czasowych.Listwa raz umieszczona w podsłuchiwanym pomieszczeniu zapewnia nam pracę bez dodatkowych działań przez miesiące lub lata.

Bardzo prosta instalacja

Listwa GSL-200 jest całkowicie bezobsługowa ,po otrzymaniu przesyłki wystarczy podłączyć ją do sieci w monitorowanym pomieszczeniu. W razie potrzeby wykonujemy połączenie na nr.tel podany w instrukcji obsługi. Nie potrzeba żadnej konfiguracji, wysyłania kodów itp.

VOX - Funkcja powiadomienia o rozmowie

Moduł nadajnika GSM umieszczony w listwie posiada możliwość zdalnego włączenia czujnika dźwięku, który w momencie pojawienia się rozmowy w zasięgu pracy mikrofonów automatycznie wykona połączenie na wcześniej ustawiony numer tel.Funkcja ta jest bardzo praktyczna,pozwala stwierdzić że w monitorowanym pomieszczeniu dzieje się coś wartego uwagi.

 

PODSŁUCH W LISTWIE ZASILAJĄCEJŻYCZYMY OWOCNEGO NASŁUCHU


W ZESTAWIE:

- Listwa zasilająca z modułem GSM GSL-200 Wygląd listwy z powodów dyskrecji może różnić się od tego na zdjęciu.
- Zintegrowana anonimowa karta SIM z doładowanym kontem 10 funtów
- Instrukcja po polsku
- Gwarancja 12 miesięcy

4 Przedmioty
×
Podsłuch GSM w listwie zasilającej GSL-200 z aktywacją głosem VOX.
499,00 zł