Podsłuch 23 dni nagrań. Dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank. Hasło dostępu. Czujnik dżwięku. HD-X16
search
 • Podsłuch 23 dni nagrań. Dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank. Hasło dostępu. Czujnik dżwięku. HD-X16
 • Podsłuch 23 dni nagrań. Dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank. Hasło dostępu. Czujnik dżwięku. HD-X16
 • Podsłuch 23 dni nagrań. Dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank. Hasło dostępu. Czujnik dżwięku. HD-X16
 • Podsłuch 23 dni nagrań. Dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank. Hasło dostępu. Czujnik dżwięku. HD-X16

Podsłuch 23 dni nagrań. Dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank. Hasło dostępu. Czujnik dżwięku. HD-X16

419,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty

Kup teraz  

   

Szybka-Wysyłka Paczkomat-0zł Proste-Zwroty Dyskretna-Paczka

Więcej Informacji >

Więcej Informacji >

Podsłuch HD-X16 umieszczony w baterii Power Bank .Dyktafon szpiegowski o długim czasie nagrywania do 23 dni (552 godziny) z zapisem wszystkich 23 dni .Funkcja zaszyfrowania nagrań hasłem. Aktywacja nagrań dźwiękiem z możliwością jej wyłączenia.


Podsłuch z nagrywaniem HD-X16 -Dyktafon szpiegowski zakamuflowany w baterii Power Bank .23dni nagrań na baterii z zapisem wszystkich 552 godzin nagrań. Zabezpieczenie odczytu hasłem .Aktywacja dźwiękiem z możliwością wyłączenia.
Podsłuch z długim nagrywaniem - Dyktafon szpiegowski HD-X16

Profesjonalny podsłuch szpiegowski ,dyktafon umieszczony w baterii zewnętrznej Powerbank . Bardzo długi czas nagrań bez potrzeby ładowania do 23 dni.

Maksymalna długość nagrania sprawdzona w praktyce w naszym sklepie. Po uruchomieniu nagrywania, uzyskano zapis z kolejnych 23 dni łącznie 552 godziny, które zostały zapisane w pamięci podsłuchu . Nagrania dokonano w sposób ciągły ,bez aktywnej opcji czujnika dźwięku w jakości 64Kb/s.


Podsłuch X-16 posiada wbudowaną wysokowydajny akumulator 3200 mAh . W połączeniu z bardzo niskim poborem prądu przez układ dyktafonu umożliwi dokonanie wyjątkowo długich nagrań.

23 Dni pracy na baterii

W pełni naładowany podsłuch nagrał kolejno 23 dni bez ładowania w międzyczasie. Wszystkie godziny nagrań zostały poprawnie zapisane w pamięci dyktafonu. Nagrania wykonano  w sposób ciągły bez aktywacji czujnika dźwięku.


Błyskawiczne uruchomienie nagrywania  podsłuchu jednym przyciskiem. Wszystkie nagrania oznaczone aktualną datą i godziną. Bardzo dyskretny bez oznaczeń sugerujących wbudowany rejestrator dźwięku,

Szybkie nagrywanie.

Czuły mikrofon z redukcją szumu na procesorze AGC X8. Czujnik dżwięku - Automatyczna i programowa aktywacja nagrywania podsłuchu w momencie pojawienia się dźwięków VOS/VOX z możliwością jej wyłączenia.Wyjątkowa dyskrecja
Podsłuch HD-X16 nie posiada na obudowie żadnych napisów sugerujących wbudowany dyktafon typu REC, PLAY,wejść na kartę pamięci ,lub gniazd słuchawek.

Wygląda jak typowy powerbank służący do ładowania telefonów komórkowych, drobnego przętu RTV, MP3,MP4 itp. W czasie nagrywania nie świeci się żadna dioda ,a zabezpieczenie hasłem odczytu sprawi że podsłuch HD-X16 będzie pracował bardzo dyskretnie.


Bardzo prosta obsługa podsłuchu
Szybkie włączenie i wyłączenie nagrywania wykonujemy przesuwając jeden dyskretny przycisk. Nagrania odsłuchujemy za pomocą słuchawek i przejściówki z zestawu lub za pomocą komputera na który możemy również skopiować nagrane pliki.Kopiowanie i odsłuch możemy wykonać również na telefonie z systemem Android ,poprzez przejścówkę OTG.


Wysoka jakość nagrywanego dźwięku
Podsłuch HD-X16 nagrywa w wysokiej jakości plików audio HD 192KB/S 48KHZ z możliwością zmiany szybkości kodowania w celu zwiększenia ilości czasu nagrań we wbudowanej pamięci dyktafonu.

Posiada system redukcji szumów oparty na procesorze AGC X8. Bardzo czuły mikrofon umożliwi dokonanie wyraźnych nagrań cichych rozmów. HD-X16 z uwagi na czułość nagrywania sprawdzi się również umieszczony w dowolnym dyskretnym miejscu.


Podsłuch HD-X16 to bardzo długi czas nagrywania bez potrzeby ładowania wynoszący 552 godziny . Dla porównania popularne przenośne Dyktafony nawet znanych firm pozwalają uzyskać maksymalny czas pracy w zależności od typu od kilku do kilkunastu godzin.Oznaczenie czasu i daty
Wykonane pliki z nagraniami oznaczone sa automatycznie aktualną datą i godziną. Oznaczenia umożliwiają szybkie odnalezienie nagrania z dowolnego przedziału czasowego.


Podsłuch HD X-16 posiada unikalna funkcję szyfrowania folderu z nagraniami hasłem. Osoba niepowołana po podłączeniu podsłuchu do komputera bez podania hasła nie zobaczy i nie odczyta zapisanych nagrań.
Dyktafon szpiegowski HD-X16 posiada zabezpieczenie odczytu dokonanych nagrań za pomocą hasła.

Opcja zabezpiecza przed niepowołanym dostępem do nagrań przez osoby postronne.Hasło nadajemy indywidualnie, z możliwością wyłączenia lub włączenia zabezpieczenia .


Automatyczne włączenie nagrywania -Aktywacja głosem

PodsłuchHD-X16 posiada możliwość włączenia aktywacji nagrywania dźwiękiem VOS/VOX. Oznacza to że dyktafon podsłuchu z aktywną opcją VOS nagrywa tylko chwile w których słychać dźwięki np rozmowę .W momencie gdy w podsłuchiwanym pomieszczeniu panuje cisza , dyktafon przerywa nagrywanie oszczędzając baterię i miejsce w pamięci.


Dzięki tej opcji wygodniejsze jest również odsłuchiwanie nagrań z kilku dni. Odtwarzamy wtedy tylko nagrania głosu ,pomijając godziny ciszy które są nie istotne. Opcje aktywacji dźwiękiem możemy w dowolnej chwili włączyć lub wyłączyć.


Edycja nagrań-Wysokie wzmocnienie-Redukcja szumów
W zestawie oprogramowanie które zwiększy możliwości podsłuchu HD-X16. Pozwoli automatycznie wyciąć strefy ciszy w długim nagraniu

(tzw. czujnik dźwięku w przypadku nie włączenia tej opcji z poziomu sprzętu),wzmocnić ciche fragmenty nagrania np. głosu z odległości 20 m , lub wyeliminować stuki i szum. Czujnik dźwięku programowy polecany jest szczególnie do długich nagrań w dużym pomieszczeniu.HD-X16 Podstawowe dane
Typ urządzenia Podsłuch (Dyktafon szpiegowski)o długim czasie nagrywania
Długość nagrań do 23 dni (552 godziny) przy zasilaniu stałym, 520 godzin z wbud. akumulatora
Zasilanie Wbudowany akumulator 3200 mAh
Kodowanie Posiada funkcję ochrony nagrań hasłem
Pamięć nagrań Wewnętrzna 16GB
Odtwarzanie Bezpośrednio na słuchawkach po zastosowaniu przejściówki oraz komputer PC laptop,
Czujnik dźwięku Wbudowany czujnik dźwięku z możliwością wyłączenia oraz Automatyczne wycinane ciszy po zastosowaniu oprogramowania (w zestawie z HD-X8)
Format nagrań Procesor dźwięku AGC-X8 WAV/MP3 /512/256/198/128/64/Kb/s z możliwością ustawienia jakości od wysokiej do średniej.
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Ukryta funkcja dyktafonu bez oznaczeń typowych dla urządzeń nagrywających

W zestawie
 • - Podsłuch z nagrywaniem HD-X16
 • - Kabel USB do odczytu nagrań
 • - Przejściówka microUSB/Jack
 • - Słuchawki z pilotem
 • - Zasilacz 230V
 • - Instrukcja po polsku
 • - Oprogramowanie zwiększające możliwości podsłuchu
 • - Gwarancja 12 miesięcy
 • - Paragon/faktura VAT

Podsłuch HD-X16 to mini dyktafon szpiegowski który udaje typowy Power Bank (Power Bank to popularna bateria zewnętrzna służąca do doładowywania drobnego sprzętu RTV np. telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 tabletów)

Posiada wyjątkową cechę - bardzo wydajny akumulator który pozwoli nagrać do 520 godzin nagrań bez potrzeby doładowywania.

1899 Przedmioty
×
Podsłuch 23 dni nagrań. Dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank. Hasło dostępu. Czujnik dżwięku. HD-X16
419,00 zł