Mini podsłuch GSM z aktywacją głosem GSX-270+ Karta sim.
search
  • Mini podsłuch GSM z aktywacją głosem GSX-270+ Karta sim.
  • Mini podsłuch GSM z aktywacją głosem GSX-270+ Karta sim.

Mini podsłuch GSM z aktywacją głosem GSX-270+ Karta sim.

198,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty

Kup teraz  

   

Szybka-Wysyłka Paczkomat-0zł Proste-Zwroty Dyskretna-Paczka

Więcej Informacji >

Więcej Informacji >

 

Podsłuch GSX-270 na telefon GSM z anonimową kartą SIM

Darmowe połączenia.

 

Anonimowa karta SIM

W zestawie aktywna, anonimowa karta SIM pozwalająca na darmowe połączenia z ważnością konta bez limitu.

Mini nadajnik GSM o wymiarach 4x3x1,5 cm bardzo łatwy do ukrycia, możliwość ustawienia funkcji VOX (moduł oddzwania do właściciela po wykryciu rozmowy). Model o zwiększonej czułości mikrofonu, możliwość lokalizacji urządzenia za pomocą kodu SMS. Moduł nadajnika GSM trzeciej generacji.
 
Charakteryzuje się największa czułością mikrofonu w porównaniu ze starszymi modelami. Przekaże bez trudu np. rozmowę dwóch osób w dużym pomieszczeniu znajdujących się nawet w odległości kilku metrów od podsłuchu. Dźwięk jest wyraźny i bez zniekształceń. Jego miniaturowe wymiary sprawiają, że urządzenie można umieścić dosłownie wszędzie bez ryzyka wykrycia. Jakość dźwięku zależna jest od jakości sygnału GSM w miejscu pracy nadajnika. Całkowicie bezobsługowy. Wystarczy umieścić nadajnik w wybranym pomieszczeniu.
 
W dowolnym momencie gdziekolwiek jesteś wybierasz na swojej komórce numer karty nadajnika GSM. Moduł automatycznie odbiera twoje połączenie. Dwa czule mikrofony przekazują dźwięki np. rozmowy toczącej się w monitorowanym pomieszczeniu. Moduł odbiera połączenia dyskretnie, nie wydając przy tym żadnych dźwięków.

Podsłuch na telefon GSM

AKTYWACJA GŁOSEM

Nadajnik GSM GSX-270 posiada dodatkowa funkcje aktywacji głosem. Przy wybraniu tej opcji moduł automatycznie wykonuje połączenie w momencie pojawienia się głośniejszych dźwięków w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany. Dzięki aktywacji głosem jesteś zawsze poinformowany o tym, że w monitorowanym pomieszczeniu dzieje się coś ciekawego wartego twojej uwagi.
 
Połączenie możesz odebrać i wysłuchać na swoim telefonie rozmowę tocząca się w monitorowanym pomieszczeniu. Opcje aktywacji głosem włączasz i wyłączasz w dowolnym momencie, wysyłając odpowiednia komendę za pomocą SMS-a. Szczegóły opisane w instrukcji po polsku.

 

PODSLUCH GSM VOX

Anonimowa karta sim w komplecie

W zestawie karta sim pracująca w angielskiej sieci. Nie wymaga rejestracji ,również do pracy w Polsce. Posiada unikalną funkcję -Dwa numery umieszczone na jednej karcie sim ,

1 - Pierwszy angielski służący do odbierania nawiązywana połączeń oraz zasileń konta.
2 - Drugi numer polski wykorzystywany do odbierania połączeń w Polsce w stawce połączeń krajowych.

Darmowe połączenia
Oznacza to że drugi numer traktowany jest równorzędnie z numerem polskich operatorów i umożliwia nawiązywanie darmowych połączeń gdy posiadamy np. popularną ofertę bez limitu na inne numery komórkowe lub wykupione pakiety minut do wszystkich sieci

Podwójna dyskrecja.

Karta sim dołączona do podsłuchu ,jest wyjątkowo dyskretna i uniemożliwia wykrycie właściciela podsłuchu lub osoby dzwoniącej na urządzenie podsłuchowe.

1- Nie wymaga rejestracji- czyli poznania właściciela karty ponieważ pracuje w angielskiej sieci GSM i tam jest dostępna.
2- Uniemożliwia dostęp osób postronnych do danych bilingowych karty w przypadku wykrycia urządzenia podsłuchowego ,co w przypadku kart sim polskich operatorów nawet zakupionych anonimowo jest dość proste i pozwala poznać dane osoby dzwoniącej czyli właściciela podsłuchu
.
(Karta pracuje w angielskiej sieci , i operator stosuje się do prawa w Wielkiej Brytanii co oznacza że żadne instytucje z Polski lub osoby postronne nie mogą żądać danych bilingowych.)

 

podsluch gsm


Karta od razu aktywna
Karta sim dołączona do podsłuchu jest już aktywowana . Posiada ważność konta bez limitu czasowego. Generalnie nie potrzebuje zasilania konta w przypadku korzystania z opcji odbierania połączeń przychodzących (czyli typowej pracy podsłuchowej) .

W przypadku pracy w trybie oddzwaniania podsłuchu do właściciela po wykryciu dźwięku (funkcja VOX) z konta karty pobierane będą pewne środki , które można zredukować odrzucając połączenie przychodzące z podsłuchu ( przy wyłączonej poczcie głosowej we własnym telefonie) lub wyłączając funkcję VOX podsłuchu wysyłając sms o treści 0000 (trzy zera ) na nr karty SIM.

Ewentualne doładowanie możemy wykonać wchodząc na angielską stronę operatora należy wybrać zakładkę TOP UP i podając angielski nr karty sim doładować jej konto. Przy okazji można zarejestrować nr karty aby przez internet śledzić dostępne środki lub skorzystać np. z pakietu minut.

Współpraca z dowolną kartą SIM
Jeżeli zachodzi taka potrzeba kartę sim z zestawu możemy zastąpić kartą
dowolnego operatora komórkowego.

W zestawie

  • - Aktywna anonimowa karta SIM z ważnością konta bez limitu
  • -Podsłuch GSM GSX-270
  • -Zasilacz sieciowy 230v
  • -Instrukcja obsługi po polsku

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.Więcej informacji pod linkiem

99 Przedmioty
×
Mini podsłuch GSM z aktywacją głosem GSX-270+ Karta sim.
198,00 zł