Mini podsłuch GSM nowy model GSX-300
  • Mini podsłuch GSM nowy model GSX-300
  • Mini podsłuch GSM nowy model GSX-300

Mini podsłuch GSM nowy model GSX-300

199,00 zł
Brutto
Ilość
 

 PODSŁUCH GSM GSX-300

 

/public/assets/img/p/252-175.jpg

 

Mini podsłuch GSM o wymiarach 4x3x1cm bardzo łatwy do ukrycia,.Model o zwiększonej czułości mikrofonu, możliwość lokalizacji urządzenia za pomocą kodu sms.

Moduł podsłuchu GSM GSX-300 trzeciej generacji. Charakteryzuje się największą czułością mikrofonu w porównaniu ze starszymi modelami. Przekaże bez trudu np. rozmowę dwóch osób w dużym pomieszczeniu znajdujących się nawet w odległości kilku metrów od podsłuchu.Dźwięk jest wyraźny i bez zniekształceń. Jego miniaturowe wymiary sprawiają że podsłuch można umieścić dosłownie wszędzie bez ryzyka wykrycia.

PROSTA INSTALACJA
Całkowicie bezobsługowy .Wystarczy umieścić w nim kartę tel. dowolnego operatora,następnie ukryć podsłuch w wybranym pomieszczeniu. W dowolnym momencie gdziekolwiek jesteś wybierasz na swojej komórce numer karty podsłuchu GSM.Moduł automatycznie odbiera twoje połączenie .Dwa czułe mikrofony przekazują dźwięki np. rozmowy toczącej sie w podsłuchiwanym pomieszczeniu.Moduł odbiera połączenia dyskretnie ,nie wydając przy tym żadnych dźwięków.

DARMOWE POŁĄCZENIA
Mini moduł GSM współpracuje z każdą siecią komórkową w Polsce.Do podsłuchu można użyć dowolną kartę tel.oraz wykupić u swojego operatora pakiet np. darmowych minut.


LOKALIZACJA SMS 

Istnieje możliwość lokalizacji miejsca położenia nadajnika GSM. Lokalizacja LBS  oparta jest na podstawie wykazania  położenia względem najbliższych nadajników sieci komórkowej w której pracuje karta sim umieszczona w podsłuchu. Lokalizacja typu LBS wskazuje obiekt z dokładnością do 3 km. W dużych miejscowościach 1-0,5km. W przypadku potrzeby namierzenia
obiektu z dokładnością do kilku metrów należy użyć innego sprzętu działającego w systemie GPS
np. lokalizatora GPS-520.W ZESTAWIE:
- Moduł mini podsłuchowy GSM GSX-300
- Ładowarka sieciowa 230v
- Kabel zasilający USB
- Instrukcja obsługi po polsku
- Gwarancja 12 miesięcy

 

 

10 innych produktów w tej samej kategorii: