W związku z COVID-19 informujemy że zamówienia wysyłane są na bieżąco bez opóźnień. Gratis wysyłka kurierem zamówień opłaconych w bezpieczny sposób - z góry przelewem, PayU lub kartą. -

Dyktafon szpiegowski długi czas nagrań

Podsłuch z nagrywaniem .200 godzin bez ładowania .Mini dyktafon szpiegowski HD-X8

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 398,00 zł 398.00

ilość szt.
Ocena: 3
Producent: 901.pl
Kod produktu: 5A0F-332D1

Opis

Dyktafon szpiegowski HD-X8 podsłuch z nagrywaniem o długim czasie rejestracji bez potrzeby ładowania do 200 godzin.Funkcja ukrycia i zaszyfrowania nagrań hasłem.

 

 

Podsłuch z nagrywaniem - Dyktafon szpiegowski HD-X8

Profesjonalny dyktafon podsłuch szpiegowski podsłuch ukryty w baterii zewnętrznej Powerbank . Bardzo długi czas nagrań bez potrzeby ładowania ok 200 godzin.Nagrania zabezpieczone hasłem. Pojemność pamięci wewnętrznej 8GB pozwoli na nagranie pliku o maksymalnej długości 100 godzin

Szybkie uruchomienie jednym przyciskiem. Pliki znakowane czasem i datą. Bardzo dyskretny bez oznaczeń sugerujących wbudowany rejestrator dźwięku, Bardzo czuły mikrofon z redukcją szumu na procesorze AGC X8.

Dyskrecja
Dyktafon szpiegowski HD-X8 wygląda jak typowy niewielki powerbank używany powszechnie do ładowania telefonów komórkowych oraz drobnego sprzętu Audio MP3.Nie posiada na obudowie żadnych napisów sugerujących wbudowany dyktafon typu REC, PLAY,wejść na kartę pamięci ,lub gniazd słuchawek.


W czasie nagrywania nie świeci się żadna dioda która mogłaby zdradzić działanie sprzętu. Włączony sprzęt można śmiało bez zwracania niczyjej uwagi zostawić na np. biurku w pracy, w domu , w samochodzie , a z uwagi na bardzo czuły mikrofon będzie dobrze sobie radził ukryty w szufladzie , torebce, lub umieszczony na szafie lub pod biurkiem.

W przypadku znalezienia urządzenia przez osobę postronną i podłączenia do komputera ,zabezpieczenie hasłem nagrań uniemożliwia odkrycie funkcji dyktafonu oraz odczyt nagrań.

 

Bardzo prosta obsługa
Dyktafon HD-X8 posiada aktywacje nagrania jednym przyciskiem. Szybkie włączenie i wyłączenie nagrywania wykonujemy przesuwając jeden dyskretny przycisk. Wykonane nagrania odsłuchujemy za pomocą słuchawek i przejściówki z zestawu lub za pomocą komputera na który możemy również skopiować nagrane pliki.


Wysoka jakość nagrywanego dźwięku
Dyktafon szpiegowski HD-X8 nagrywa otoczenie w wysokiej jakości plików audio HD 192KB/S 48KHZ. Posiada system redukcji szumów oparty na procesorze AGC X8. Wbudowany bardzo czuły mikrofon umożliwi dokonanie wyraźnych nagrań rozmów osób znajdujących się nawet w bardzo dużym pomieszczeniu daleko od dyktafonu. HD-X8 z uwagi na bardzo czuły mikrofon sprawdzi się również ukryty w szafce , szufladzie , torebce lub samochodzie.

 

 

200 godzin pracy bez ładowania akumulatora. Dyskretny z ukryta opcją nagrywania i szyfrowania nagrań.

 

 

Dyktafon szpiegowski HD-X8 to długi czas nagrywania bez potrzeby ładowania wynoszący ok 200godzin . Dla porównania popularne przenośne dyktafony pozwalają uzyskać maksymalny czas pracy w zależności od typu od kilku do kilkunastu godzin.

Długi czas nagrywania pozwoli np. na umieszczenie dyktafonu w zamkniętej szafce lub szufladzie celem nagrania otoczenia z kilku dni . Dyktafon HD-X8 sprawdzi się również jako doskonały kilkudniowy podsłuch samochodu , a umieszczony w torebce lub plecaku dziecka nagra 4 dni rozmów z otoczenia.Pojemność pamięci wewnętrznej 8GB pozwoli na nagranie pliku o maksymalnej długości stu godzin

 

Znacznik czasu i daty
Każdy plik dźwiękowy wykonany przez dyktafon szpiegowski HD-X8 oznaczony jest automatycznie aktualną data i godziną .Funkcja ta jest bardzo przydatna w przypadku wykonywania
długich nagrań lub wielu w różnych odstępach czasu. Umożliwi szybkie odnalezienie nagrań z wybranych dni.

 

- Szyfrowanie nagrań -

Dyktafon posiada unikalna funkcję szyfrowania folderu z nagraniami hasłem. Funkcja ta zapobiega przypadkowemu odkryciu funkcji dyskretnego nagrywania. Osoba postronna po podłączeniu dyktafonu do komputera bez podania hasła nie zobaczy i nie odczyta nagrań.Czujnik dźwięku - edycja nagrania
W zestawie oprogramowanie które zwiększy możliwości dyktafonu. Pozwoli automatycznie wyciąć strefy ciszy w długim nagraniu (tzw. czujnik dźwięku),wzmocnić ciche fragmenty nagrania np. głosu z odległości 20 m , lub wyeliminować stuki. Czujnik dźwięku polecany jest szczególnie do długich nagrań.

HD-X8 Podstawowe dane
Typ urządzenia Dyktafon szpiegowski o długim czasie nagrywania
Długość nagrań Jednorazowo sto godzin
Zasilanie Wbudowany akumulator 200 godzin pracy
Kodowanie Posiada funkcję ochrony nagrań hasłem
Pamięć nagrań Wewnętrzna 8GB
Odtwarzanie Bezpośrednio na słuchawkach po zastosowaniu przejściówki oraz komputer PC laptop,
Czujnik dźwięku Automatyczne wycinane ciszy po zastosowaniu oprogramowania (w zestawie z HD-X8)
Format nagrań Procesor dźwięku AGC-X8 WAV 198 Kb nagrywane w plikach 6 godzinnych
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Ukryta funkcja dyktafonu bez oznaczeń typowych dla urządzeń nagrywających

W zestawie
  • - Dyktafon szpiegowski HD-X8
  • - Kabel USB do odczytu nagrań
  • - Przejściówka m.USB./m.Jack do bezpośredniego odsłuchu
  • - Słuchawki
  • - Zasilacz 230V
  • - Instrukcja po polsku
  • - Oprogramowanie zwiększające możliwości dyktafonu
  • - Gwarancja 12 miesięcy
  • - Paragon/faktura VAT

 

Możliwość odbioru w punkcie ----- Sklepy ŻABKA - Fresh - PACZKOMATY - ORLEN - Kiosk RUCH - Poczta Polska --------

Najczęściej kupowane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl