Dyktafon szpiegowski długi czas nagrań

Podsłuch 23 dni nagrań bez przerwy .Mini dyktafon szpiegowski ukryty w Power Bank HD-X8

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 448,00 zł 448.00

ilość szt.
Ocena: 3.51237
Producent: 901.pl
Kod produktu: 5A0F-332D1

Opis

 

 

Dyktafon szpiegowski o długim czasie działania

 

Dyktafon szpiegowski HD-X8 podsłuch z nagrywaniem o długim czasie nagrywania bez potrzeby ładowania do 23 dni (552 godziny) z zapisem wszystkich 23 dni .Funkcja ukrycia i zaszyfrowania nagrań hasłem. Aktywacja nagrań dźwiękiem z możliwością jej wyłączenia.

 

 

Podsłuch z nagrywaniem - Dyktafon szpiegowski HD-X8

Profesjonalny dyktafon podsłuch szpiegowski podsłuch ukryty w baterii zewnętrznej Powerbank . Bardzo długi czas nagrań bez potrzeby ładowania do23 dni. Maksymalna długość nagrania sprawdzona w praktyce w naszym sklepie. Po pełnym naładowaniu dyktafonu, uzyskano zapis z kolejnych 23 dni łącznie 552 godziny, które zostały zapisane w pamięci dyktafonu bez potrzeby ładowania w miedzy czasie. Nagrania dokonano w sposób ciągły ,bez aktywnej opcji czujnika dźwięku w jakości 32Kb/s.

 

 

Szybkie uruchomienie jednym przyciskiem. Pliki znakowane czasem i datą. Bardzo dyskretny bez oznaczeń sugerujących wbudowany rejestrator dźwięku, Bardzo czuły mikrofon z redukcją szumu na procesorze AGC X8.
Automatyczna i programowa aktywacja nagrywania w momencie pojawienia się dźwięków VOS/VOX z możliwością jej wyłączenia.

 

Dyskrecja
Dyktafon szpiegowski HD-X8 wygląda jak typowy niewielki powerbank używany powszechnie do ładowania telefonów komórkowych oraz drobnego sprzętu Audio MP3.Nie posiada na obudowie żadnych napisów sugerujących wbudowany dyktafon typu REC, PLAY,wejść na kartę pamięci ,lub gniazd słuchawek.

 


W czasie nagrywania nie świeci się żadna dioda która mogłaby zdradzić działanie sprzętu.

 

Bardzo prosta obsługa
Dyktafon HD-X8 posiada aktywacje nagrania jednym przyciskiem. Szybkie włączenie i wyłączenie nagrywania wykonujemy przesuwając jeden dyskretny przycisk. Wykonane nagrania odsłuchujemy za pomocą słuchawek i przejściówki z zestawu lub za pomocą komputera na który możemy również skopiować nagrane pliki.


Wysoka jakość nagrywanego dźwięku
Dyktafon szpiegowski HD-X8 nagrywa otoczenie w wysokiej jakości plików audio HD 192KB/S 48KHZ z możliwością zmiany szybkości kodowania w celu zwiększenia ilości czasu nagrań we wbudowanej pamięci dyktafonu. Posiada system redukcji szumów oparty na procesorze AGC X8. Wbudowany bardzo czuły mikrofon umożliwi dokonanie wyraźnych nagrań rozmów osób znajdujących się nawet w bardzo dużym pomieszczeniu daleko od dyktafonu. HD-X8 z uwagi na bardzo czuły mikrofon sprawdzi się również ukryty w szafce , szufladzie , torebce lub samochodzie.

 

23 dni nagrań bez ładowania akumulatora. Dyskretny z opcją szyfrowania dokonanych nagrań.

 

 

 

Dyktafon szpiegowski HD-X8 to długi czas nagrywania bez potrzeby ładowania wynoszący do 23 dni (552 godziny) . Dla porównania popularne przenośne dyktafony pozwalają uzyskać maksymalny czas pracy w zależności od typu od kilku do kilkunastu godzin.

 

Długi czas nagrywania pozwoli np. na umieszczenie dyktafonu w zamkniętej szafce lub szufladzie celem nagrania otoczenia z 23 dni . Dyktafon HD-X8 sprawdzi się również jako doskonały kilkudniowy podsłuch samochodu , a umieszczony w torebce lub plecaku dziecka nagra 23 dni rozmów z otoczenia.

 

Znacznik czasu i daty
Każdy plik dźwiękowy wykonany przez dyktafon szpiegowski HD-X8 oznaczony jest automatycznie aktualną data i godziną .Funkcja ta jest bardzo przydatna w przypadku wykonywania
długich nagrań lub wielu w różnych odstępach czasu. Umożliwi szybkie odnalezienie nagrań z wybranych dni.

 

Dyktafon posiada unikalna funkcję szyfrowania folderu z nagraniami hasłem. Funkcja ta zapobiega przypadkowemu odkryciu plików z nagraniami. Osoba postronna po podłączeniu dyktafonu do komputera bez podania hasła nie zobaczy i nie odczyta nagrań.Czujnik dźwięku - Automatyczne włączenie nagrywania

Dyktafon HD-X8 posiada możliwość włączenia aktywacji nagrywania dźwiękiem VOS/VOX. Oznacza to że dyktafon z aktywną opcją VOS nagrywa tylko chwile w których słychać dźwięki np rozmowę .W momencie gdy w podsłuchiwanym pomieszczeniu panuje cisza , dyktafon przerywa nagrywanie oszczędzając baterię i miejsce w pamięci. Dzięki tej opcji wygodniejsze jest również odsłuchiwanie nagrań z kilku dni. Odtwarzamy wtedy tylko nagrania głosu ,pomijając godziny ciszy które są nie istotne. Opcje aktywacji dźwiękiem możemy w dowolnej chwili włączyć lub wyłączyć.

 

Edycja nagrań-Wysokie wzmocnienie-Redukcja szumów
W zestawie oprogramowanie które zwiększy możliwości dyktafonu. Pozwoli automatycznie wyciąć strefy ciszy w długim nagraniu (tzw. czujnik dźwięku w przypadku nie włączenia tej opcji z poziomu sprzętu),wzmocnić ciche fragmenty nagrania np. głosu z odległości 20 m , lub wyeliminować stuki i szum. Czujnik dźwięku programowy polecany jest szczególnie do długich nagrań w dużym pomieszczeniu.

HD-X8 Podstawowe dane
Typ urządzenia Dyktafon szpiegowski o długim czasie nagrywania
Długość nagrań do 23 dni (552 godziny)
Zasilanie Wbudowany akumulator 23 dni pracy po pełnym naładowaniu
Kodowanie Posiada funkcję ochrony wykonanych nagrań hasłem
Pamięć nagrań Wewnętrzna 8GB
Odtwarzanie Bezpośrednio na słuchawkach po zastosowaniu przejściówki oraz komputer PC laptop,
Czujnik dźwięku Wbudowany czujnik dźwięku z możliwością wyłączenia oraz Automatyczne wycinane ciszy po zastosowaniu oprogramowania (w zestawie z HD-X8)
Format nagrań Procesor dźwięku AGC-X8 WAV 198/128/64/32/Kb/s z możliwością ustawienia jakości od wysokiej 192Kb/s do średniej 32Kb/s
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Ukryta funkcja dyktafonu bez oznaczeń typowych dla urządzeń nagrywających

W zestawie
  • - Dyktafon szpiegowski HD-X8
  • - Kabel USB do odczytu nagrań
  • - Przejściówka m.USB./m.Jack do bezpośredniego odsłuchu
  • - Słuchawki
  • - Zasilacz 230V
  • - Instrukcja po polsku
  • - Oprogramowanie zwiększające możliwości dyktafonu
  • - Gwarancja 12 miesięcy
  • - Paragon/faktura VAT

 

Możliwość odbioru w punkcie ----- Sklepy ŻABKA - Fresh - PACZKOMATY - ORLEN - Kiosk RUCH - Poczta Polska --------

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl