Dyktafon szpiegowski długi czas nagrań

8 dni nagrań wideo. Kamera szpiegowska-długi czas nagrywania do 256GB .Podsłuch wideo QR-600. Zestaw PLATINIUM.

Kamera-szpiegowska-dlugi-czas-nagran-DO-8-DNI-Podsluch-video-QR-600.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 359,00 zł 429,00 zł 359.00

ilość szt.
Ocena: 3
Producent: 901.pl
Kod produktu: 2711-6775B_20200929130044

Opis

 

 


Kamera szpiegowska RQ-600 -podsłuch wideo ,z bardzo długim czasem nagrywania do 8 dni non-stop (ok. 192 godzin). Trzy rodzaje zasilania. Kompletny zestaw z dodatkową baterią zewnętrzną 8000mAh ,kartą pamięci 64GB, oraz zestawem akcesoriów. Współpraca z kartami do 256GB.


Kamera szpiegowska -długi czas pracy do 8 dni.
Wyjątkowa kamera szpiegowska QR-600 pozwala na dokonywania bardzo długich nagrań ,do 8 dni zapisu. Podczas gdy większość kamer szpiegowskich pozwoli nagrać kilka-kilkanaście godzin materiału wideo, QR-600 umożliwi nagranie np ponad tygodnia nagrań w czasie naszej nieobecności gdy jesteśmy np na urlopie. Podsłuch wideo QR-600 posiada trzy rodzaje zasilania w tym wbudowany mini akumulator pozwalający nagrywanie w trybie przenośnym. Długość nagrania zależna jest od pojemności zastosowanej karty pamięci.W przypadku nagrań 8 dniowych należy zastosować kartę 256GB.

 

 


Przykład praktycznego zastosowania
 
Nagranie z naszej nieobecności w domu w czasie 8 dniowego urlopu.
Kamerę QR-600 podłączamy do stałego zasilania (przewód i zasilacz w zestawie) całość ukrywamy np. na podłodze za regałem. Po uruchomieniu, kamera będzie nagrywać non-stop przez ok 8 dni do zapełnienia pamięci urządzenia. Po powrocie z urlopu, możemy natychmiast przejrzeć materiał wideo z podsłuchu z czasu naszej nieobecności.
 
Nagranie 40 godzinne przy użyciu baterii zewnętrznej.
W zestawie z kamera QR-600 znajdą państwo dodatkową baterię zewnętrzną 8000mAh umożliwiająca wykonanie krótszych dyskretnych nagrań.Bateria wystarczy na zasilanie kamery przez ok 40 godzin.
W czasie pracy zestaw nie potrzebuje stałego zasilania z sieci 230v .Wystarczy baterię z podłączona kamerą ukryć np.w szafce aby dokonać dyskretnego jedno dniowego  nagrania w czasie naszej nieobecności.

 

 

Krótkie nagranie z ukrycia
Kamera QR-600 posiada również wbudowany mini akumulator pozwalający na wykonanie krótkich nagrań do 60 min z ukrycia. W takim trybie kamera jest łatwa do ukrycia gdyż jest niewielkich rozmiarów i można ja umieścić dosłownie gdziekolwiek. W trybie krótkich nagrań kamera nie potrzebuje baterii zewnętrznej lub stałego zasilania.Podsłuch QR-600 działa wtedy na wbudowanym mini akumulatorze.
 

 

 

 

"

Trzy tryby zasilania.
Kamera QR-600 w zależności od potrzeby długości nagrań może być zasilana na trzy sposoby.Do długich nagrań (do 192 godzin) stosujemy zasilanie sieciowe. W zestawie miniaturowy zasilacz 230v oraz specjalny cienki przewód zasilający. Do krótszych nagrań (do 40 godzin) możemy zastosować baterię zewnętrzną 8000mAh z zestawu. Całość jest niewielkich rozmiarów więc zestaw możemy  ukryć np. w szafce.
Kamera QR-600 posiada również wbudowany mini akumulator pozwalający na samodzielna pracę do 60 minut.
 
Kompletny zestaw gotowy do pracy.
Kupując kamerę QR-600 otrzymacie Państwo kompletny zestaw gotowy do pracy, zawierający kamerę ,kartę pamięci 64GB, baterię zewnętrzną 8000mAh ,zasilacz przewody itp. Kamera jest skonfigurowana, gotowa do nagrywania.

Dyskrecja- kamera łatwa do ukrycia
Z uwagi na niewielkie rozmiary kamera QR-600 jest łatwa do ukrycia. W przypadku pracy na wbudowanym akumulatorku lub zewnętrznej baterii kamerę możemy umieścić na półce za książkami  wazonem lub na regale lub nawet w torebce lub kieszeni. Wystarczy tylko aby mini obiektyw był skierowany w stronę nagrywanego obiektu. Wyjątkowo cienki przewód zasilający USB oraz mini zasilacz pozwoli nam ukryć kamerę z podsłuchem również w przypadku zasilania z sieci 230V.W czasie nagrywania nie świeci się żadna dioda która mogłaby zdradzić działanie sprzętu.

 Bardzo prosta obsługa
Kamerę QR-600 uruchamiamy jednym przyciskiem, nie wymaga ona jakiejkolwiek wcześniejszej konfiguracji. Nagrany materiał wideo odtwarzamy podłączając kamerę do komputera,telefonu z systemem Android lub do telewizora z wejściem USB. Kamera sprzedawana jest z kompletem akcesoriów i kartą pamięci , więc zestaw po rozpakowaniu jest od razu gotowy do pracy.

Wysoka jakość nagrywanego obrazu i dźwięku
Wykonane nagrania wideo charakteryzują się dobra jakością. Obraz nagrywany jest w rozdzielczości 720x480 px 30 klatek na sekundę z towarzyszącym dźwiękiem  w kolorze. Nagrany film jest płynny bez efektu klatkowania tak jak u innych kamer do długiego monitoringu.


Edycja nagrania
W zestawie oprogramowanie które zwiększy możliwości kamery QR-600 .Pozwoli na łączenie plików z nagraniami w jedną całość (kamera nagrywa pliki 30 minutowe). Jeżeli zachodzi taka potrzeba, po edycji otrzymamy jeden film o długości np 192 godzin.

 

 

 

QR-600 Podstawowe dane
Typ urządzenia Kamera szpiegowska o długim czasie nagrywania
Długość nagrań Maksymalny czas nagrań do 192 godzin przy pamięci 256GB
Zasilanie Wbudowany akumulator ,dodatkowy akumulator zewnętrzny 8000mAh, zasilanie stałe 230V
Znacznik czasu/daty Posiada funkcję oznaczenia klipów aktualna data i godziną
Pamięć nagrań Karta pamięci 32GB-24 godziny nagrań/ 64GB-48/ 128GB-96 godzin/256GB-192 godzin
Odtwarzanie Komputer PC, laptop, Telefon z Android , odtwarzacz/telewizor z USB.
Oprogramowanie Program dołączenia plików w kilku/kilkuset godzinny film
Format nagrań AVI 740X480 px 30 klatek na sekundę
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Łatwa do ukrycia ,w czasie pracy nie świeci się żadna dioda

W zestawie
  • - Kamera szpiegowska QR-600 -Podsłuch wideo
  • - Super cienki kabel USB do odczytu nagrań oraz zasilania kamery
  • - Karta pamięci 64GB mSD
  • - Dyskretny mini zasilacz sieciowy 230V
  • - Akumulator zewnętrzny 8000mAh w skórzanym etui
  • - Etui do zestawu
  • - Oprogramowanie zwiększające możliwości kamery
  • - Gwarancja 12 miesięcy
  • - Paragon/faktura VAT

 


 

Możliwość odbioru w punkcie ----- Sklepy ŻABKA - Fresh - PACZKOMATY - ORLEN - Kiosk RUCH - Poczta Polska --------

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl