Kamera w zapalniczce -aktywacja głosem HD, RV-260 +8GB TOSHIBA
  • Kamera w zapalniczce -aktywacja głosem HD, RV-260 +8GB TOSHIBA
  • Kamera w zapalniczce -aktywacja głosem HD, RV-260 +8GB TOSHIBA

Kamera w zapalniczce -aktywacja głosem HD, RV-260 +8GB TOSHIBA

139,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kamera szpiegowska jak zapalniczka RV-260

 

Najmniejsza na świecie mikro kamera szpiegowska RV-260 ukryta w atrapie zwykłej zapalniczki. Rejestruje obraz i dźwięk w wysokiej jakości HD.Do 6 godzin nagrań na jednej karcie pamięci.Unikalna funkcja aktywacji nagrań głosem.

Możesz mieć ją zawsze przy sobie,zawsze gotową do filmowania lub robienia zdjęć.wbudowany akumulator pozwala na pracę w każdych warunkach.Kamera nagrywa obraz z dźwiękiem w wysokiej jakości HD1280x960 30kl./sek.Obraz zapisywany jest na typowej karcie pamięci mSD wkładanej w slot wbudowany w zapalniczkę.Kartę mSD można dokupić w sklepie w dziale Akcesoria .Na jednej karcie możemy nagrać do 6 godzin filmu wideo.Kamera pracuje dyskretnie w każdych warunkach nawet przy słabym oświetleniu.Zapalniczka poza filmowaniem umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 1280x960.

Możesz zostawić ją w domu, biurze ,pracy,a po kilku godzinach przejrzeć nagrania video na zwykłym komputerze.Jest łatwa do ukrycia i nie wzbudzi żadnych podejrzeń.

UNIKALNA FUNKCJA AKTYWACJI FILMOWANIA GŁOSEM
Kamerka pracująca w tym trybie automatyczna włącza zapis wideo w momencie usłyszenia dźwięków.Pozwala to na nagranie najważniejszych wydarzeń bez zbędnego nagrywania pustych scen.Poza trybem aktywacji głosem kamerka pracuje również w zwykłym trybie nagrywania ciągłego.

Dodatkowo kamerka-zapalniczka może służyć jako czytnik kart Micro SD i webcam kamera do komputerów osobistych Nie wymaga sterowników.Po podłączeniu do komputera jest automatycznie instalowana jako dodatkowy dysk w którym znajdują się nasze nagrania wideo.Odtworzenie filmów następuje automatycznie po wybraniu pliku nagrania.Filmy możemy nagrać na DVD/CD ,przesłać internetem lub skopiować na dysk twardy w komputerze.

Możliwość ustawienia czasu nagrywania do filmów. Aby ustawić aktualną datę i czas w urządzeniu należy stworzyć plik TAG.txt i umieścić w nim datę w formacie:RRRR/MM/DD GG:MM:SS i wgrać ten plik do katalogu głównego w urządzeniu.Po konfiguracji każde nagranie wideo opatrzone będzie aktualną datą i godziną.

Szczegóły instalacji i pracy urządzenia opisane są w szczegółowej instrukcji po polsku dołączonej do zestawu.Specyfikacja techniczna

Wideo: 1280x960@30kl/s AVI (Mjpeg)
Audio: 1 kanał 64Kb/s (PCM)

Zdjęcia: 1280x960 jpeg
Matryca: 2.0 Mpix
Maksymalna długość zapisu 6godz.
Kąt widzenia: 65°
Minimalne oświetlenie: 1lux
Obsługa kart do 8GB mSD (brak w zestawie) Do kupienia w dziale "Akcesoria"
Temperatura pracy: -10~50°C
Wilgotność powietrza: 15~85%
Temperatura przechowywania: -20~80°C
Obsługiwane systemy operacyjne: 2000/XP/Vista/7, Mac OS, Linux
Widziany przez system jako dodatkowy dysk.
Interfejs USB 1.1/2.0
czas ładowania: 2 godziny

 

W zestawie karta pamięci mSD współpracująca z kamerą.Zestaw od razu gotowy do pracy bez potrzeby zakupu dodatkowych akcesoriów

 

W ZESTAWIE
Karta pamięci 8GB TOSHIBA
Kamera RV-260 w zapalniczce
Kabel USB do komputera i ładowania
Instrukcja po polsku
Gwarancja 6 miesięcy

Całość zapakowana w eleganckie firmowe pudełko.

 

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań. Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne. Więcej informacji pod linkiem

16 innych produktów w tej samej kategorii: