Podsłuch 46 dni nagrań. Wzmacniacz mikrofonu. Zabezpieczenie hasłem. Dyktafon szpiegowski z czujnikiem dźwięku HDR-V1.
search
 • Podsłuch 46 dni nagrań. Wzmacniacz mikrofonu. Zabezpieczenie hasłem. Dyktafon szpiegowski z czujnikiem dźwięku HDR-V1.
 • Podsłuch 46 dni nagrań. Wzmacniacz mikrofonu. Zabezpieczenie hasłem. Dyktafon szpiegowski z czujnikiem dźwięku HDR-V1.
 • Podsłuch 46 dni nagrań. Wzmacniacz mikrofonu. Zabezpieczenie hasłem. Dyktafon szpiegowski z czujnikiem dźwięku HDR-V1.

Podsłuch 46 dni nagrań. Wzmacniacz mikrofonu. Zabezpieczenie hasłem. Dyktafon szpiegowski z czujnikiem dźwięku HDR-V1.

419,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty

Kup teraz  

   

Szybka-Wysyłka Paczkomat-0zł Proste-Zwroty Dyskretna-Paczka

Więcej Informacji >

Więcej Informacji >

Podsłuch. Profesjonalny dyktafon szpiegowski HD-X200 z dodatkowym wzmacniaczem mikrofonu 40 decybeli pozwoli nagrać nawet szept.

Wydajny wbudowany akumulator umożliwi wykonanie do 60 godzin nagrań bez potrzeby ponownego ładowania.Maksymalna długość nagrań które można wykonać za pomocą HD-X200 przy stałym zasilaniu to 1104godzin (46 dni) z zapisem wszystkich 1104 godzin w pamięci dyktafonu.Opcja ochrony nagrań hasłem oraz czujnik dźwięku nagrywający tylko rozmowy, pomijający ciszę z możliwością regulacji oraz jego wyłączenia.

Długie nagrania do 1104 godzin (46 dni)
Wbudowana pamięć w podsłuchu HD-X200 pozwala na wykonanie i zapis do 1104 godzin nagrań (46dni). Dyktafon HD-X200 może pracować na zasilaniu stałym sieciowym 230V. W zestawie znajduje się dyskretny cienki przewód zasilający oraz mini zasilacz 230v/5v USB.Dyktafon zasilany w ten sposób nagra i zachowa nagrania z wszystkich 46 dni.

Unikalna funkcja dodatkowego wzmacniacza 40 Decybeli umożliwi umieszczenie podsłuchu w dyskretnym miejscu z gwarancją nagrania nawet cichych rozmów w dużym pomieszczeniu .

60 godzin pracy bez ładowania.
Mimo niewielkich rozmiarów znaczka pocztowego 4x3 cm, dyktafon szpiegowski HD-X200 posiada wbudowany wydajny akumulator który umożliwi,po pełnym ładowaniu ciągła pracę do 60 godzin nagrywania. Dla porównania typowe popularne Dyktafony szpiegowskie dostępne na rynku mogą nagrywać do 8-14 godzin na jednym ładowaniu baterii.

Podsłuch. Profesjonalny dyktafon szpiegowski.

Proste uruchomienie nagrywania.
Dyktafon HD-X200 mimo profesjonalnych właściwości jest bardzo prosty w obsłudze. Aby uruchomić nagrywanie przesuwamy przełącznik na pozycję ON. Nagrania kończymy przesuwając przełącznik na poprzednią pozycję.Akumulator urządzenia ładujemy podłączając go na 4 godziny do sieci 230V.

Wzmacniacz mikrofonu-Nagrywanie szeptów.
Dyktafon szpiegowski HD-X200 posiada unikalną funkcję dodatkowego wzmacniacza mikrofonu, z programową regulowaną czułością. Pozwala na nagranie nawet szeptu lub cichej rozmowy w dużym pomieszczeniu.Bardzo czuły mikrofon pozwala na umieszczenie dyktafonu w dowolnym  miejscu.

Funkcja wzmacniacza dostępna była do tej pory tylko w drogim profesjonalnym sprzęcie.Nie jest dostępna w popularnych dostępnych na rynku dyktafonach. Czułość nagrywania jest tak wysoka że dyktafon umieszczony np w przedpokoju nagra rozmowy z kilku przyległych pomieszczeń .

Podsłuch. Profesjonalny dyktafon szpiegowski.

Proste odtwarzanie nagrań.
Komputer PC/Laptop Windows/OS
Podłączamy dyktafon szpiegowski HD-X200 do portu USB komputera. Po chwili komputer automatycznie wykryje pliki z nagraniami , które możemy odtworzyć, zapisać na dysku komputera lub przesłać przez internet.

Telefon/Tablet Android /OS.
Po podłączeniu dyktafonu za pomocą OTG do telefonu z systemem Android możemy odczytać wykonane nagrania, skopiować je do pamięci telefonu lub przesłać znajomemu przez internet.Pliki dźwiękowe w formacie wav.

Bezpośrednio na słuchawkach.
Wykonane nagrania możemy również odsłuchać natychmiast za pomocą dołączonych do zestawu słuchawek oraz odpowiedniej przejściówki ,która umożliwi wybór nagrania oraz regulacje głośności.

Szyfrowania nagrań hasłem
Kontrola dostępu.
Dyktafon szpiegowski HD-X200 posiada unikalna funkcję zabezpieczenia dostępu do wykonanych nagrań. Folder z nagraniami zabezpieczony jest hasłem. Funkcja ta zapobiega przypadkowemu odsłuchu plików z
nagraniami. Osoba niepowołana po podłączeniu podsłuchu do komputera bez podania hasła nie zobaczy i nie odczyta nagrań.Opcje szyfrowania można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie.

Podsłuch. Profesjonalny dyktafon szpiegowski.

Dyskrecja.
Dyktafon szpiegowski HD-200 jest bardzo dyskretny . W czasie nagrywania nie świeci się żadna dioda.Dostęp do nagrań można zablokować hasłem a bezpośredni odsłuch na słuchawkach jest niemożliwy bez specjalnej dedykowanej przejściówki (w zestawie) Z uwagi na wyjątkową czułość mikrofonu można dobrze go umieścić z dala od źródła dźwięku.

Czujnik dźwięku/Aktywacja głosem
Z regulacją czułości i wyłączeniem.
Aktywacja głosem VOX/VOS to funkcja która automatycznie włącza nagrywanie w przypadku pojawienia się głośniejszych nagrań np rozmów. Zapobiega nagrywaniu się samej ciszy ,w przypadku gdy w monitorowanym pomieszczeniu jest cicho. Na zapisanym nagraniu będą tylko same rozmowy bez zbędnych długich momentów ciszy.

HD-X200 to profesjonalny dyktafon szpiegowski,podsłuch z funkcją włączenia lub wyłączenia aktywacji głosem (opcja konieczna w przypadku nagrywania z dużej odległości) Posiada możliwość regulacji czułości progu działania automatycznego nagrywania co zapobiega wycinaniu cichych rozmów w oddali, zapewniając pełny zapis rozmów toczących się z dala od dyktafonu.

Podsłuch. Profesjonalny dyktafon szpiegowski.

Znacznik czasu i daty
Każdy plik dźwiękowy wykonany przez dyktafon szpiegowski HD-X200 oznaczony jest automatycznie aktualną data i godziną .Funkcja ta jest bardzo przydatna w przypadku wykonywania
długich nagrań lub wielu w różnych odstępach czasu. Umożliwi szybkie odnalezienie nagrań z wybranych dni.

program do dyktafonu szpiegowskiego

Edycja nagrań-Wysokie wzmocnienie-Redukcja szumów
W zestawie profesjonalne oprogramowanie które zwiększy możliwości dyktafonu szpiegowskiego HD-X200. Pozwoli wzmocnić ciche fragmenty nagrania np. głosu z odległości 30 m ,wyeliminować stuki i ewentualny
szum w przypadku ważnych rozmów ale prowadzonych bardzo daleko od dyktafonu.

HD-X200 Podstawowe dane
Typ urządzenia Dyktafon o długim czasie nagrywania z wzmacniaczem i magnesami.
Długość nagrań do 46 dni (1104 godziny)
Zasilanie Wbudowany akumulator 60 godzin pracy po pełnym naładowaniu
Kodowanie Posiada funkcję ochrony nagrań hasłem
Pamięć nagrań Wewnętrzna 16GB
Odtwarzanie Bezpośrednio na słuchawkach po zastosowaniu przejściówki oraz komputer PC laptop,
Czujnik dźwięku Wbudowany czujnik dźwięku z możliwością wyłączenia oraz regulacja czułości
Format nagrań Procesor dźwięku AGC-X8 WAV 198/128/64/32/Kb/s z możliwością ustawienia jakości od wysokiej 192Kb/s do średniej 32Kb/s
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Ukryta funkcja dyktafonu .Kodowanie dostępu do nagrań

W zestawie
 • - Dyktafon szpiegowski HD-X200
 • - Kabel USB do odczytu nagrań i zasilania
 • - Przejściówka m.USB./m.Jack do słuchawek
 • - Słuchawki
 • - Zasilacz 230V
 • - Twarde etui na dyktafon
 • - Instrukcja po polsku
 • - Oprogramowanie zwiększające możliwości dyktafonu
 • - Gwarancja 12 miesięcy
 • - Paragon/faktura VAT

885 Przedmioty
×
Podsłuch 46 dni nagrań. Wzmacniacz mikrofonu. Zabezpieczenie hasłem. Dyktafon szpiegowski z czujnikiem dźwięku HDR-V1.
419,00 zł