Dyktafon wielkości Karty bankomatowej . 4mm grubości. 150 godzin na baterii. Hasło dostepu - Podsłuch HDR-V1
search
 • Dyktafon wielkości Karty bankomatowej . 4mm grubości. 150 godzin na baterii. Hasło dostepu - Podsłuch HDR-V1
 • Dyktafon wielkości Karty bankomatowej . 4mm grubości. 150 godzin na baterii. Hasło dostepu - Podsłuch HDR-V1
 • Dyktafon wielkości Karty bankomatowej . 4mm grubości. 150 godzin na baterii. Hasło dostepu - Podsłuch HDR-V1

Dyktafon wielkości Karty bankomatowej . 4mm grubości. 150 godzin na baterii. Hasło dostepu - Podsłuch HDR-V1

429,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty

Kup teraz  

   

Szybka-Wysyłka Paczkomat-0zł Proste-Zwroty Dyskretna-Paczka

Więcej Informacji >

Więcej Informacji >

Super cienki Podsłuch-Dyktafon szpiegowski ze wzmacniaczem mikrofonu, o grubości 4mm i wielkości karty bankomatowej. 150 godzin nagrań na jednym ładowaniu. Hasło dostępu,aktywacja głosem z możliwością wyłączenia.

Mimo miniaturowych wymiarów podsłuch HDR-V1 posiada wbudowany bardzo wydajny akumulator nowej generacji pozwalający na pracę urządzenia po pełnym naładowaniu do 150 godzin. Podsłuch HDR-V1 posiada również możliwość
wykonywania bardzo długich nagrań podłączony na stałe do sieci 230v. Maksymalny długość tak wykonanych nagrań to 1144 godziny .Dane z kolejnych 46 dni zostaną zachowane w pamięci podsłuchu.

Posiada zabezpieczenie nagrań hasłem oraz możliwość włączenia aktywacji nagrywania dźwiękiem.

Bardzo długie nagrania 46 dni do 143 dni.

Podsłuch HDR-V1 po naładowaniu nagra do 150 godzin. Jednak podłączony na stałe do zasilacza nagra i zapisze do 46 dni. Przy włączonej aktywacji nagrywania dźwiękiem która umożliwi automatyczne nagrywanie tylko momentów w których toczy się rozmowa . Może wtedy nagrać i zapisać dżwięki z kolejnych 143 dni (przyjmując 8 godzin nagrań dziennie w którym odbywają się rozmowy).

HDR-V1 jest profesjonalnym długotrwałym podsłuchem. Wbudowany wzmacniacz mikrofonu pozwoli nagrać nawet dialog z oddali.

Podsluch-z-dlugim-czasem-nagrywania-HDR-V1.

150 godzin pracy bez potrzeby ładowania.


Mimo grubości zaledwie 4 milimetrów i wielkości karty, podsłuch HDR-V1 posiada nowoczesny układ rejestrujący ,który charakteryzuje się bardzo niskim poborem mocy. W pełni naładowany wbudowany akumulator pozwoli na dokonanie 150 godzin nagrań bez potrzeby ponownego ładowania. Dla porównania dostępne w sieci tanie mini dyktafony pozwolą na nagranie na jednym ładowaniu od 2 do kilkunastu godzin.

Podsluch-z-dlugim-czasem-nagrywania-HDR-V1.

Proste uruchomienie nagrywania.
Dyktafon HDR-V1 mimo profesjonalnych właściwości jest bardzo prosty w obsłudze. Aby uruchomić nagrywanie przesuwamy przełącznik na pozycję ON. Nagrania kończymy przesuwając przełącznik na poprzednią pozycję.Akumulator urządzenia ładujemy podłączając go na 4 godziny do sieci 230V.

Nagrywanie z dodatkowym wzmacniaczem mikrofonu -Nagra nawet szept

Podsłuch z nagrywaniem HDR-V1 posiada możliwość włączenia dodatkowego wzmacniacza nagrywania. Aktywowana funkcja pozwoli nagrać rozmowy z oddali lub nawet szept.Czułość nagrywania jest tak wysoka że dyktafon umieszczony np w przedpokoju nagra rozmowy z kilku przyległych pomieszczeń . Wzmacniacz o wzmocnieniu 46 decybeli jest funkcją spotykana tylko w profesjonalnym sprzęcie szpiegowskim.

HDR-V1 Podstawowe dane
Typ urządzenia Dyktafon o długim czasie nagrywania z wzmacniaczem i magnesami.
Długość nagrań do 46 dni (1140 godzin) na zasilaniu 150 godzin na własnym akumulatorze
Zasilanie Wbudowany akumulator 150 godzin pracy po pełnym naładowaniu lub sieć 230v
Kodowanie Posiada funkcję ochrony nagrań hasłem
Pamięć nagrań Wewnętrzna 16GB
Odtwarzanie Bezpośrednio na słuchawkach po zastosowaniu przejściówki oraz komputer PC laptop,
Czujnik dźwięku Wbudowany czujnik dźwięku z możliwością wyłączenia oraz regulacja czułości
Format nagrań Procesor dźwięku AGC-X8 WAV 198/128/64/32/Kb/s z możliwością ustawienia jakości od wysokiej 192Kb/s do średniej 32Kb/s
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Super cienki , rozmiar typowej karty.Kodowanie dostępu do nagrań

Podsluch-z-dlugim-czasem-nagrywania-HDR-V1.

Zabezpieczenie odczytu Hasłem


Podsłuch HDR-V1 ma możliwość ukrycia plików nagrywanych rozmów. Folder z nagraniami jest nie widoczny w żaden sposób i tym samym nie można odtworzyć nagrań. Po uruchomieniu programu szyfrującego znajdującego się w pamięci dyktafonu i podaniu Hasła następuje odkodowanie nagrań które są już widoczne i dostępne do odczytu. Zabezpieczenie nagrań hasłem działa również w trakcie nagrywania, nagrania są kodowane w "locie" i zapisywane w zabezpieczonym niewidocznym folderze . Opcje szyfrowania można włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeby.

Wysoka dyskrecja.

Podsłuch HDR-V1 z uwagi na niewielka grubość 4mm można umieścić w każdym miejscu w sposób bardzo dyskretny.Ukrycie folderu z nagraniami gwarantuje że w razie nieautoryzowanego dostępu nagranie nie będą widoczne, a czuły mikrofon ze wzmacniaczem pozwoli umieścić dyktafon z dala od centrum rozmowy w bezpiecznej odległości.

Automatyczna aktywacja nagrań głosem z regulacją.

Dyktafon szpiegowski HDR-V1 ma możliwość, w zależności od sytuacji włączenia lub wyłączenia aktywacji nagrań głosem. Funkcja ta zwana również VOS/VOX umożliwia automatyczne włączenia nagrywania w momencie pojawienia się rozmów, wyłączając nagrywanie gdy w monitorowanym pomieszczeniu panuje cisza.

Włączenie tej funkcji sprawi że na nagraniu zapisane będą tylko np rozmowy a godzinne fragmenty ciszy będą pomijane. Opcja ta pozwoli również znacznie zaoszczędzić miejsce w pamięci dyktafonu oraz wydłuży czas pracy na własnym zasilaniu. Jeżeli będzie taka potrzeba ,funkcję automatycznego nagrywania można wyłączyć (polecane przy nagraniach z dalszej odległości) lub programowo zmienić próg czułości reakcji na nagrywanie.

Podsluch-z-dlugim-czasem-nagrywania-HDR-V1.

Nagrania oznaczone datą i godziną.


Każde nagranie wykonane HDR-V1 automatycznie znakowane jest aktualną datą i godziną. Znacznik czasu i daty jest bardzo przydatny przy przeszukiwaniu i archiwizacji nagrań. Pozwala w bardzo szybki sposób na odnalezienie zapisu rozmowy z konkretnego dnia i godziny.

program do dyktafonu szpiegowskiego

Profesjonale oprogramowanie-Redukcja szumów/Wycinanie ciszy/Wzmocnienie

Do zestawu w raz z podsłuchem HDR-V1 dołączone jest dodatkowo oprogramowanie zwiększające jeszcze bardziej możliwości dyktafonu. Profesjonalne oprogramowanie pozwoli w łatwy sposób edytować pliki z nagraniami . Można jeszcze bardziej wzmocnić dźwięk, wyczyścić ewentualne szumy lub automatycznie wyciąć cisze z długich nagrań. Przydatne np do nagrań z dużej odległości lub do wzmocnienia i wyczyszczenia niezrozumiałych fragmentów nagrań.

Łatwe odtwarzanie nagrań.
Na komputerze z Windows lub OS , Laptopie
Podłączamy dyktafon szpiegowski HDR-V1 do portu USB komputera. Po chwili komputer automatycznie wykryje pliki z nagraniami , które możemy odtworzyć, zapisać na dysku komputera lub przesłać przez internet lub edytować.


Na telefonie lub tablecie z systemem Android lub OS.
Po podłączeniu dyktafonu za pomocą OTG do telefonu z systemem Android możemy odczytać wykonane nagrania, skopiować je do pamięci telefonu lub przesłać znajomemu przez internet.Pliki dźwiękowe w formacie wav.

Bezpośrednio na słuchawkach.
Wykonane nagrania możemy również odsłuchać natychmiast za pomocą dołączonych do zestawu słuchawek oraz odpowiedniej przejściówki ,która umożliwi wybór nagrania oraz regulacje głośności.

W zestawie
 • - Dyktafon szpiegowski HDR-V1
 • - Kabel USB do odczytu nagrań i zasilania
 • - Przejściówka m.USB./m.Jack do słuchawek
 • - Słuchawki
 • - Zasilacz 230V
 • - 2Xmagnesy oraz taśma dwustronna 3M
 • - Instrukcja po polsku
 • - Oprogramowanie zwiększające możliwości dyktafonu
 • - Gwarancja 12 miesięcy
 • - Paragon/faktura VAT
1760 Przedmioty
×
Dyktafon wielkości Karty bankomatowej . 4mm grubości. 150 godzin na baterii. Hasło dostepu - Podsłuch HDR-V1
429,00 zł