Dyktafon ukryty w Power-Bank. Podsłuch 20 dni nagrywania. Hasło dostepu-Czujnik Dźwięku-HD-X8/B
search
 • Dyktafon ukryty w Power-Bank. Podsłuch 20 dni nagrywania. Hasło dostepu-Czujnik Dźwięku-HD-X8/B
 • Dyktafon ukryty w Power-Bank. Podsłuch 20 dni nagrywania. Hasło dostepu-Czujnik Dźwięku-HD-X8/B
 • Dyktafon ukryty w Power-Bank. Podsłuch 20 dni nagrywania. Hasło dostepu-Czujnik Dźwięku-HD-X8/B

Dyktafon ukryty w Power-Bank. Podsłuch 20 dni nagrywania. Hasło dostepu-Czujnik Dźwięku-HD-X8/B

429,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty

Kup teraz  

   

Szybka-Wysyłka Paczkomat-0zł Proste-Zwroty Dyskretna-Paczka

Więcej Informacji >

Więcej Informacji >

Dyktafon szpiegowski HD-X8/B podsłuch z nagrywaniem o długim czasie nagrywania bez potrzeby ładowania do 20 dni . Aktywacja nagrań dźwiękiem z możliwością jej wyłączenia.Hasło dostępu do nagrań.

Podsłuch z nagwaniem - Dyktafon szpiegowski HD-X8/B

Profesjonalny dyktafon podsłuch szpiegowski podsłuch ukryty w baterii zewnętrznej Power bank . Bardzo długi czas nagrań bez potrzeby ładowania do 20 dni. Szybkie uruchomienie jednym przyciskiem. Pliki znakowane czasem i datą. Bardzo dyskretny bez oznaczeń sugerujących wbudowany rejestrator dźwięku, Bardzo czuły mikrofon z redukcją szumu na procesorze AGC X8. Automatyczna i programowa aktywacja nagrywania w momencie pojawienia się dźwięków VOS/VOX z możliwością jej wyłączenia.

Dyskrecja
Dyktafon szpiegowski HD-X8/B wygląda jak typowy niewielki power-bank używany powszechnie do ładowania telefonów komórkowych oraz drobnego sprzętu Audio MP3.Nie posiada na obudowie żadnych napisów sugerujących wbudowany dyktafon typu REC, PLAY,wejść na kartę pamięci ,słuchawki itp.

W czasie nagrywania nie świeci się żadna dioda która mogłaby zdradzić działanie sprzętu. Włączony sprzęt nie zwraca niczyjej uwagi .Czuły mikrofon pozwala umieścić HD-X8/B dosłownie w każdym miejscu, a możliwość zakodowania nagrań hasłem sprawi że nikt niepowołany nie odkryje i nie odczyta nagrań.

Bardzo prosta obsługa
Dyktafon HD-X8/B posiada aktywacje nagrania jednym przyciskiem. Szybkie włączenie i wyłączenie nagrywania wykonujemy przesuwając jeden dyskretny przycisk. Wykonane nagrania odsłuchujemy za pomocą słuchawek i przejściówki z zestawu lub za pomocą komputera na który możemy również skopiować nagrane pliki.

Wysoka jakość nagrywanego dźwięku
Dyktafon szpiegowski HD-X8/b nagrywa otoczenie w wysokiej jakości plików audio HD 192KB/S 48KHZ .Posiada system redukcji szumów oparty na procesorze AGC X8. Wbudowany bardzo czuły mikrofon umożliwi dokonanie wyraźnych nagrań rozmów osób znajdujących się nawet w bardzo dużym pomieszczeniu daleko od dyktafonu.

20 dni nagrań bez ładowania akumulatora. Dyskretny w obudowie zwykłego Power Bank

Dyktafon szpiegowski HD-X8/B to długi czas nagrywania bez potrzeby ładowania wynoszący do 20 dni . Dla porównania popularne przenośne Dyktafony szpiegowskie pozwalają uzyskać maksymalny czas pracy w zależności od typu od kilku do kilkunastu godzin

Znacznik czasu i daty
Każdy plik dźwiękowy wykonany przez dyktafon szpiegowski HD-X8/B oznaczony jest automatycznie aktualną data i godziną .Funkcja ta jest bardzo przydatna w przypadku wykonywania
długich nagrań lub wielu w różnych odstępach czasu. Umożliwi szybkie odnalezienie nagrań z wybranych dni.

Czujnik dźwięku - Automatyczne włączenie nagrywania

Dyktafon HD-X8/B posiada możliwość włączenia aktywacji nagrywania dźwiękiem VOS/VOX. Oznacza to że dyktafon z aktywną opcją VOS nagrywa tylko chwile w których słychać dźwięki np rozmowę .W momencie gdy w podsłuchiwanym pomieszczeniu panuje cisza , dyktafon przerywa nagrywanie oszczędzając baterię i miejsce w pamięci. Dzięki tej opcji wygodniejsze jest również odsłuchiwanie nagrań z kilku dni. Odtwarzamy wtedy tylko nagrania głosu ,pomijając godziny ciszy które są nie istotne. Opcje aktywacji dźwiękiem możemy w dowolnej chwili włączyć lub wyłączyć.

Edycja nagrań-Wysokie wzmocnienie-Redukcja szumów
W zestawie oprogramowanie które zwiększy możliwości dyktafonu. Pozwoli automatycznie wyciąć strefy ciszy w długim nagraniu (tzw. czujnik dźwięku w przypadku nie włączenia tej opcji z poziomu sprzętu),wzmocnić ciche fragmenty nagrania np. głosu z odległości 20 m , lub wyeliminować stuki i szum. Czujnik dźwięku programowy polecany jest szczególnie do długich nagrań w dużym pomieszczeniu.

HD-X8/B Podstawowe dane
Typ urządzenia Dyktafon szpiegowski o długim czasie nagrywania
Długość nagrań 20 dni pracy nagranie z ostatnich 96 godzin (nagrywanie w pętli)
Zasilanie Wbudowany akumulator 20 dni pracy po pełnym naładowaniu
Kamuflaż Ukryty w obudowie Power Bank
Pamięć nagrań Wewnętrzna 8GB 96 godzin ostatniego zapisu
Odtwarzanie Bezpośrednio na słuchawkach po zastosowaniu przejściówki oraz komputer PC laptop,
Czujnik dźwięku Wbudowany czujnik dźwięku z możliwością wyłączenia oraz Automatyczne wycinane ciszy po zastosowaniu oprogramowania (w zestawie z HD-X8)
Format nagrań Procesor dźwięku AGC-X8 WAV 198/Kbs
Znacznik czasu Opcja ustawienia oznaczenia daty i godziny nagrań
Dyskrecja Ukryta funkcja dyktafonu bez oznaczeń typowych dla urządzeń nagrywających

W zestawie
 • - Dyktafon szpiegowski HD-X8/B
 • - Kabel USB do odczytu nagrań
 • - Przejściówka m.USB./m.Jack do bezpośredniego odsłuchu
 • - Słuchawki
 • - Zasilacz 230V
 • - Instrukcja po polsku
 • - Oprogramowanie zwiększające możliwości dyktafonu
 • - Gwarancja 12 miesięcy
 • - Paragon/faktura VAT

924 Przedmioty
×
Dyktafon ukryty w Power-Bank. Podsłuch 20 dni nagrywania. Hasło dostepu-Czujnik Dźwięku-HD-X8/B
429,00 zł