320 godzin (13dni) nagrań. System rejestracji rozmów RV100/320
search
 • 320 godzin (13dni) nagrań. System rejestracji rozmów RV100/320
 • 320 godzin (13dni) nagrań. System rejestracji rozmów RV100/320

320 godzin (13dni) nagrań. System rejestracji rozmów RV100/320

198,00 zł
Brutto
Ilość
Zakup z wysyłką > Kurier > Poczta > Paczkomaty

Geowidget v4 - Example - Modal Map Kup Teraz
Szybki zakup do Paczkomatu ® w jednym kroku. Wysyłka GRATIS !!!
Kupujesz 1szt (13dni) nagrań. System rejestracji rozmów RV100/320.
Cena z darmową dostawą do Paczkomatu®: 198zł
Więcej Informacji o zakupie >
Logo Tpay
Logo Tpay
Składając zamówienie akceptujesz Regulamin Sklepu.

mini dyktafon

Dyktafon szpiegowski RV100/320 długi czas pracy do 320 godzin.

RV100/320 Podstawowe dane
Typ urządzenia Dyktafon szpiegowski o długim czasie nagrywania
Długość nagrań 320 godzin
Zasilanie Bezpośrednio z wbudowanego akumulatora
Dodatkowe zasilanie Bateria zewnętrzna, Powerbank, zasilacz USB 230V
Pamięć nagrań Zintegrowana karta pamięci mSD 16GB,
Odtwarzanie Komputer, laptop, tablet, odtwarzacz MP3
W zestawie Dyktafon RV100/320, zasilacz USB, przedłużacz USB, Akumulator zewnętrzny Powerbank, karta mSD16GB

Zestaw do cyfrowej rejestracji rozmów RV100/320 o maksymalnym czasie zapisu do 320 godzin ( 13 dni) .W zestawie miniaturowy - dyktafon RV-100 ukryty w pamięci przenośnej typu pendrive. nagrywający w wysokiej jakości MP3 z czułym mikrofonem oraz wbudowanym akumulatorem pozwalającym na ukrycie i dyskretne nagrywanie w każdej sytuacji.

Karta pamięci mSD 16GB współpracująca z dyktafonem o pojemności 320 godzin nagrań . Zasilacz sieciowy 230v umożliwiający stałe zasilanie z sieci podczas rejestracji nagrań. Kabel przedłużacz zasilający o długości 180cm pozwalający w wygodny sposób ukryć dyktafon w czasie nagrywania .

Próba nagrania testowego wykonanego za pomocą systemu rejestracji rozmów z serii RV100

Test nagrania dyktafonu szpiegowskiego

Dyskrecja

Dyktafon nie posiada na obudowie żadnych oznaczeń które mogłyby sugerować przeznaczenie sprzętu. W czasie nagrywania nie wydaje żadnych dźwięków i nie świeci się żadna dioda. Zasilacz sieciowy znajdujący się w komplecie również nie posiada diody sygnalizacyjnej ,która mogłaby zwrócić czyjąś uwagę.

Prosta obsługa

Aby zainicjować nagrywanie wystarczy przesunąć mini przełącznik znajdujący się z boku urządzenia by uruchomić automatyczne nagrywanie. Czuły mikrofon przechwytuje rozmowy odbywające się nawet kilka metrów od urządzenia. Pliki dźwiękowe zapisywane są na umieszczonej wewnątrz dyktafonu karcie pamięci w wysokiej jakości MP3.

dyktafon szpiegowski rv100

Odtwarzanie nagrań

Aby odtworzyć nagrania wystarczy podłączyć dyktafon do dowolnego komputera. System automatycznie wykryje urządzenie pokazując go jako dodatkowy dysk komputera .Aby wysłuchać nagranie wystarczy kliknąć na folder dysku i wybrać interesujący nas plik. Zarejestrowane rozmowy możemy w razie potrzeby nagrać na CD ,wysłać internetem lub pozostawić w pamięci komputera.

Nagrania możemy również odtworzyć bezpośrednio na każdym sprzęcie audio obsługującym pliki dźwiękowe- np. przełożyć kartę do przenośnego odtwarzacza MP3 ,telefonu komórkowego ,wieży lub TV z wejściem USB

Dyktafon RV100 jako jeden z nielicznych dostępnych na rynku mini dyktafonów nagrywa pliki audio w popularnym formacie MP3 co umożliwia odtworzenie nagrań na prawie każdym nowoczesnym urządzeniu audio -video ( odtwarzacz MP3 ,telefon komórkowy ,wieża lub TV z wejściem USB)

PODSŁUCH UKRYTY 901.pl

Do 320 godzin nagrań (13 dni) przy zasilaniu sieciowym 230V

Dyktafon współpracuje z kartą pamięci mSD 16GB na których zapisuje rejestrowany materiał.Karta znajduje się w zestawie i pozwala na zapis do 320 godzin nagrań . Długi czas uzyskujemy podłączając dyktafon do stałego zasilania 230V (zasilacz w zestawie)

Do 180 godzin bez potrzeby zasilania z sieci.

RV100 współpracuje również z akumulatorem zewnętrznym typu Power Bank (w zestawie). Uruchomiony zestaw ukryty np pod łóżkiem lub na szafie pozwoli w dyskretny sposób dokonanie nagrań o długości do 180 godzin bez potrzeby zasilania stałego z sieci 230V.

Dyskretna praca z zasilania własnego.

Mini dyktafon RV100 posiada również wbudowany akumulator pozwalający na dyskretną pracę urządzenia w trybie przenośnym. Maksymalny czas nagrań na jednym ładowaniu akumulatora to ok 2-3 godziny pracy. Włączony dyktafon można umieścić gdziekolwiek np. w kieszeni ,szufladzie,lub na biurku jako nie rzucający się w oczy gadżet by dyskretnie dokonać nagrania.

Dyktafon RV100 posiada unikalną funkcję nagrywania,przy równoczesnym zasilaniu z sieci 230V (Większość dostępnych na rynku mini dyktafonów nie ma możliwości nagrywania przy zasilaniu z sieci)

dyktafon szpiegowski rv100


Przykład praktycznego zastosowania

Podsłuch domu

Wyjeżdżamy na 13 dniowy urlop. Wcześniej instalujemy dyktafon RV100 w dowolnym pomieszczeniu (sypialnia ,salon, pokój dziecka, biuro ,firma itp.) Dyktafon podłączamy do zasilania sieciowego w dyskretnym miejscu np. gniazdko za szafą .W razie potrzeby możemy użyć przedłużacza zasilania o długości 180cm .Dyktafon umieszczamy na szafie .Zestaw RV100/320 pozwoli zapisać 320 godzin ciągłych nagrań głosowych (13 dni).

Po powrocie z urlopu ,możemy prześledzić dokładnie dzień po dniu wszystkie rozmowy odbywające się w monitorowanym pomieszczeniu.

Podsłuch osobisty. Podsłuch samochodu.

Wykorzystując możliwość pracy na wbudowanym akumulatorze uzyskamy ciekawe informacje umieszczając dyktafon np. w kieszeni koszuli, torebce lub w dowolnym dyskretnym miejscu

Podsłuch miejsca pracy

Dyktafon RV100 w raz z podpiętym akumulatorem z zestawu umieszczamy w zamkniętej szafce ,lub biurku i udajemy się na tygodniowy urlop. Bardzo czuły mikrofon potrafi wyraźnie nagrywać otoczenie nawet w zamknięty w szufladzie a tak skonfigurowany zestaw umożliwi dokonanie nagrań o długości ok 180 godzin (7,5 dni) .

dyktafon pendrive

Do dyktafonów szpiegowskich z serii RV-100 polecamy darmowe oprogramowanie pozwalające zwiększyć ich możliwości.

Czujnik dźwięku - edycja nagrania

Darmowy program AUDACITY 2.2.2 w j. polskim do pobrania w linku, pozwoli automatycznie wyciąć strefy ciszy w długim nagraniu (tzw. czujnik dźwięku),wzmocnić ciche fragmenty nagrania , lub wyeliminować stuki.Czujnik dźwięku polecany jest szczególnie do długich nagrań.Za jego pomocą po obróbce długiego np kilkudniowego zapisu nagrania otrzymujemy nagranie z wyciętymi fragmentami ciszy o dużo krótszej długości pozwalające szybko przesłuchać zapis z kilku dni.

program do dyktafonów szpiegowskich

Dane techniczne
 • Format plików MP3
 • - Pamięć 16GB
 • - Jakość nagrania 128kb/s
 • - Częstotliwość próbkowania 16000 Hz
 • - Bitów na próbkę: 32
 • - Czas pracy na akumulatorze: do 2-3 godziny
 • - Czas pracy na akumulatorze zewnętrznym do 180 godzin
 • - Czas pracy na zasilaczu : bez ograniczeń 320 godzin
 • - Wymiary: 54mm x 18mm x 8mm
 • - Kolor: czarny
 • -Odtwarzanie:komputer, odtwarzacz MP3
 • -System operacyjny Windows, Linux
 • - Czujnik dźwięku - edycyjny

W zestawie
 • -Karta pamięci 16GB
 • - Dyktafon RV100/320
 • - Kabel przedłużacz zasilania
 • - Akumulator zewnętrzny min.2000mAh
 • - Zasilacz zewnętrzny 230V
 • - Instrukcja po polsku
 • - Gwarancja 12 miesięcydyktafon ukryty

956 Przedmioty
×
320 godzin (13dni) nagrań. System rejestracji rozmów RV100/320
198,00 zł