Kamera bezprzewodowa praca w ciemności HRC-100
  • Kamera bezprzewodowa praca w ciemności HRC-100
  • Kamera bezprzewodowa praca w ciemności HRC-100

Kamera bezprzewodowa praca w ciemności HRC-100

259,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kamera bezprzewodowa szpiegowska HRC-100

Do dyskretnej obserwacji .Praca również w całkowitej ciemności.Możliwość zasilania z sieci 230V lub baterii

 
Zestaw składa się z niewielkiej kamery bezprzewodowej łatwej do ukrycia lub montażu na zewnątrz zasilanej z małej baterii 9V lub zasilacza sieciowego 230V która za pomocą fal radiowych 2,4GHZprzekazuje obraz "na żywo" do mini odbiornika znajdującego sie w innym
pomieszczeniu lub budynku.Kamera przeznaczona jest również do pracy na zewnątrz.Posiada możliwość pracy w słabym oświetleniu ,lub w całkowitej ciemności.

PROSTA INSTALACJA:

Wystarczy umieścić kamerę HRC-100 w monitorowanym pomieszczeniu (np na poddaszu),włączyć zasilanie za pomocą znajdującego się w zestawie zasilacza lub podłączyć do kamery baterię.

W pokoju znajdującym sie np. dwa piętra niżej do zwykłego telewizora podłączamy odbiornik-tuner ..W telewizorze pojawi się obraz wysokiej jakości wraz z dźwiękiem pokazując nam wszystko to co dzieje się w podglądanym pomieszczeniu.
W razie potrzeby możemy nagrać transmisję za pomocą magnetowidu,nagrywarki DVD lub komputera tak jak byśmy nagrywali zwykły program telewizyjny.
Obraz przekazywany przez kamerę,mimo jej miniaturowych rozmiarów jest wysokiej jakości ,nie odbiega od zwykłego przekazu programu telewizyjnego.

 

Kamera noktowizyjna

 

Praktyczne zastosowanie zestawu do mini monitoringu.

W sklepie którego jesteśmy właścicielem dochodzi do kradzieży.
W wybranym miejscu sklepu instalujemy mini kamerę.Możemy podłączyć ja do
zasilacza sieciowego 230V gwarantującą ciągłą transmisje obrazu z kamery lub ukryć
kamerę w dyskretnym miejscu , a do zasilania użyć dostępnej w każdym kiosku baterii
9v 6F22.


Na zapleczu sklepu włączamy odbiornik 2,4GHZ który podłączony jest do zwykłego
telewizora lub monitora aby "na żywo " śledzić wydarzenia w sklepie.W telewizorze
widzimy przekaż wideo z kamery w raz z towarzyszącym dźwiękiem.

 

PRACA W CAŁKOWITEJ CIEMNOŚCI
Kamera posiada wbudowane własne oświetlenie noktowizyjne umożliwiające jej poprawną pracę w słabych warunkach oświetleniowych lub w całkowitej ciemności.Przy normalnym oświetleniu kamera pracuje jak każda inna przekazując obraz w kolorze. Po z zapadnięciu zmroku ,kamera automatycznie przełącza się na tryb noktowizyjny uruchamiając wbudowane oświetlenie podczerwone,przekazuje wyraźny obraz z pomieszczenia w którym panuje absolutna ciemność. Praca kamery w ciemności jest niezauważalna dla ludzkiego oka,wbudowany oświetlacz wystarczy na poprawną rejestracje w pomieszczeniu o powierzchni 25m kw. lub do rejestracji obiektów oddalonych do 10metrów od kamery.

MOŻLIWOŚĆ NAGRYWANIA
Odebrany przekaz z kamery możemy oglądać "na żywo " na każdym telewizorze lub nagrać na urządzeniach audio-wideo typu magnetowid ,nagrywarka DVD ,rejestrator cyfrowy ,tak jak byśmy nagrywali zwykły program telewizyjny.
Istnieje również możliwość nagrań na komputerze PC lub laptopie jeśli sprzęt posiada wejście wideo.Jeśli komputer nie posiada takiego wejścia polecamy nagrywarkę DVR-R4 która podłączona do portu USB przekształci komputer w cyfrowy magnetowid pozwalając dokonywanie nagrań z kamery bezpośrednio na dysku twardym do kilkuset godzin zapisu wideo z funkcją automatycznego nagrywania po wykryciu ruchu. Nagrywarkę DVR-R4 w cenie 89zł znajdziecie Państwo w naszym sklepie pod linkiem: DVR-R4

 

Kamera zewnętrzna

DYSKRECJA:

Niewielkie wymiary kamery pozwalają ukryć ją dosłownie wszędzie.Można umieścić ją w przedmiotach codziennego użytku lub po prostu schować między książkami na półce. Do odbioru przekazu wideo potrzebny jest specjalny odbiornik-tuner pracujący w paśmie 2,4GHZ który znajduje się w zestawie.Zapobiega to przypadkowemu przechwyceniu obrazu z kamery np przez sąsiada.

DOSKONAŁY ZASIĘG:
Kamera pracuje w paśmie 2,4 GHZ. charakteryzuje się doskonałą stabilnością przekazu oraz realnym zasięgiem do 100m w otwartym terenie lub kilkudziesięciu metrów w budynkach.W praktyce wystarczającym na transmisję obrazu w obrębie kilku pięter domku jednorodzinnego lub przekaz do sąsiedniej posesji.

DWA RODZAJE ZASILANIA:
Kamera może być zasilana stale poprzez zasilacz sieciowy 230V znajdujący sie w zestawie.Mini kamerę można tez zasilać z baterii 9V dostępnej w każdym kiosku.Pozwala to na użycie kamery w bardzo dyskretny sposób w miejscu gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej 230V

GWARANCJA SATYSFAKCJI:

W zestawie znajdą Państwo wszystkie niezbędne Akcesoria pozwalające na natychmiastowe uruchomienie sprzętu.Dołączona instrukcja po polsku w prosty sposób opisuje proces intalacji kamery.a całość objęta jest 12 miesięczną .

 

Kamera noktowizyjna

Opinie i pytania dotyczące kamery swann prosimy zadawać przez zakłastkę kontakt

 

DANE TECHNICZNE:
Kamera bezprzewodowa SWANN 2,4GHZ
- Praca w dzień i w nocy
- Możliwość zastosowania na zewnątrz
- Częstotliwość nadawania 2,4GHZ 4 kanały
- Zasięg do 100m w terenie otwartym
- Wbudowany mikrofon
- Wysoka jakość obrazu system PAL
- Możliwość zasilania z baterii 9V
- Zasilanie sieciowe 230v/8v
- Odporna na warunki atmosferyczne.

Odbiornik 2,4GHZ
- Częstotliwość pracy 2,4GHZ
- 4 kanały do wyboru
- Typowe wyjście audio wideo cinch
- Zasilanie 230v/12v


W ZESTAWIE:

- Kamera bezprzewodowa 2,4GHZ
- Klips do zasilania kamery z baterii
- Zasilacz do kamery 8V
- Odbiornik 2,4GHZ
- Zasilacz do odbiornika 12V
- Kable wideo do podłączenia z telewizorem
- Instrukcja obsługi
- Gwarancja

Prezentowane urządzenia mogą by używane wyłącznie do legalnych działań.Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.Więcej informacji pod linkiem

16 innych produktów w tej samej kategorii: